Antoni Królikowski pokazał zabawy z Izabelą. Tak spędzili wieczór

18.03.2023 09:10

Echa jego konfliktu z Joanną Opozdą już przycichły i Antoni Królikowski próbuje układać sobie życie z inną kobietą, tajemniczą Izabelą. Kontrowersyjny celebryta stara się chronić prywatność wybranki, choć niedawno zdecydował się na pokazanie jej fanom, którzy śledzą go na Instagramie. Wygląda na to, że Izabela w jego social mediach zagości na dłużej. Niedawno Królikowski zaprezentował obserwującym, jak spędził wieczór w towarzystwie ukochanej.

Antoni Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski przechodzi trudny okres. Został zatrzymany przez policję i oskarżony o prowadzenie auta pod wpływem nielegalnych środków odurzających. Po zdarzeniu opublikował w sieci oświadczenie, w którym starał się wytłumaczyć z przewinienia. Oznajmił między innymi, że zażywa leczniczą marihuanę, ponieważ pomaga mu ona w walce ze stwardnieniem rozsianym. W dodatku zapewniał, że odczekał odpowiedni czas, zanim zdecydował się siąść za kierownicą. To jednak nie uchroniło go przed hejtem.

Nie jest to jedyna afera, w którą był zamieszany Królikowski. Swego czasu aktor był na ustach wszystkich, którzy interesują się polskim show-bizem. Internet huczał od informacji o bajkowym weselu Antoniego i jego wybranki — Joanny Opozdy. Ich związek mógł wydawać się idealny, ale w rzeczywistości taki nie był. Zanim na świat przyszedł ich syn, w sieci gruchnęła wiadomość o zdradzie Królikowskiego. To, co początkowo można było uznać za niepotwierdzone doniesienia, szybko okazało się prawdą. Dziś po małżeństwie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego pozostało jedynie wspomnienie.

Antoni Królikowski skomentował związek z Izabelą

Antoni Królikowski zaczął spotykać się z Izabelą, gdy Joanna Opozda była w ciąży. Jego nowa wybranka jest prawniczką i stroni od mediów. Nie można się temu dziwić, przecież mogłaby zostać wciągnięta w medialną burzę wokół Antka i Joanny. Królikowskiemu bardzo podoba się to, że Iza nie chciała uczestniczyć w życiu publicznym.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej powiedział w rozmowie z "Party" Królikowski.

Pomimo tego, że Izabela unika rozgłosu, Antoni coraz śmielej zaznacza jej obecność w swoim życiu. Niedawno na jego instagramowym profilu pojawiła się relacja ze wieczoru, który razem spędzili.

Antoni Królikowski bawi się z Izabelą. Pokazał, jak spędzili wieczór

W piątek na insta story Antka Królikowskiego pojawił się kadr, z którego możemy dowiedzieć się, jak zakochani spędzali wieczór. Okazuje się, że zamiast imprez wybrali zajęcia dla intelektualistów. Na zdjęciu opublikowanym przez Antka możemy zobaczyć między innymi zamyślonego aktora, który skupia się na grze w szachy.

Antoni Królikowski i Izabela
fot. Instagram: @antek.krolikowski

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @antek.krolikowski