Obserwuj w Google News

Anna Wendzikowska spędzi Święta bez rodziny. Wyznała przykrą prawdę

Patryk Wołosz
2 min. czytania
21.12.2022 14:55
Zareaguj Reakcja

Anna Wendzikowska zdradziła, jakie ma plany na Święta. Okazuje się, że w Wigilię będzie mogła liczyć jedynie na towarzystwo swojej przyjaciółki, Kasi Glinki.

Anna Wendzikowska spędzi Święta bez rodziny. Wyznała przykrą prawdę
fot. Wojciech Olkusnik/Dzien Dobry TVN/East News

Anna Wendzikowska przez ponad dekadę pięła się po szczeblach kariery dziennikarskiej. Na ekranach telewizorów wyglądała na szczęśliwą i spełnioną, jednak w rzeczywistości jej życia nie można było nazwać idealnym. Kilka miesięcy temu była gwiazda TVN-u wyznała, że w pracy stosowano wobec niej mobbing. Jej słowa odbiły się głośnym echem w świecie mediów, w związku z czym władze stacji nie mogły ich zignorować. Nie minęło wiele czasu, gdy w sieci pojawiło się lakoniczne oświadczenie pracowników TVN.

To jednak nie były jedyne perturbacje w życiu Anny Wendzikowskiej. Okazuje się, że w życiu prywatnym byłej gwiazdy "Dzień Dobry TVN" nie brakowało przykrych sytuacji.

Redakcja poleca

Anna Wendzikowska nie utrzymuje kontaktu z rodziną

Część szczęśliwców wspomina czasy swojego dzieciństwa jako okres beztroski i wyjątkowo radosny. Anna Wendzikowska podchodzi do tego tematu zupełnie inaczej. Jakiś czas temu zdradziła na Instagramie, że nie utrzymuje ze swoimi rodzicami kontaktu. Nie mają go również jej dzieci. Powodem tej decyzji był sposób, w jaki w domu Anny podchodzono do wychowania.

Cóż, szczerze mówiąc, miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar — wytłumaczyła Wendzikowska.

Zobacz także: Anna Wendzikowska w gorącym kadrze. Pokazała za dużo?

Smutne Święta Anny Wendzikowskiej. Spędzi je sama?

Dla wielu Boże Narodzenie to okazja do spotkania z bliskimi. Anna Wendzikowska nie spotka się jednak z rodziną. Okazuje się, że w Wigilię opuszczą ją nawet córki, które w tym roku spędzą ten wieczór z ojcami.

To jest tak, że jak się jest w tych łączonych rodzinach, to tymi świętami zawsze się dzielimy. Teraz jest tak, że na Wigilię dziewczyny są u swoich tatusiów, a na resztę Świąt są ze mną — wyznała w wywiadzie dla jastrząbpost.pl.

Ania Wendzikowska nie będzie jednak sama. Na ratunek przyszła jej przyjaciółka, Katarzyna Glinka, z którą niedawno odbyła oczyszczającą podróż do Tajlandii.

Ja będę spędzać Wigilię z Kasią Glinką, taką wspólną, a potem cóż, prowadzę Sylwestra w Sopocie, więc taki jest plan na dalszą część tego okresu sylwestrowo-świątecznego — powiedziała gwiazda.

Źródła: RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl/Viva.pl