Obserwuj w Google News

Anna Shay nie żyje. Gwiazda Netflix miała 62 lata

2 min. czytania
06.06.2023 09:08

Zmarła Anna Shay - jedna z gwiazd reality show platformy Netflix "Imperium przepychu". Miała tylko 62 lata. Co było przyczyną jej śmierci?

Anna Shay nie żyje
fot. Associated Press/East News

5 czerwca 2023 roku niespodziewanie odeszła Anna Shay. Była gwiazdą reality show "Imperium przepychu" stworzonego przez platformę Netflix. Miała 62 lata.

Anna Shay nie żyje

Jak podaje Deadline, smutną wiadomość przekazała rodzina zmarłej w oficjalnym oświadczeniu skierowanym do mediów.

Zasmuciła nas wiadomość, że Anna Shay - kochająca matka, babcia, charyzmatyczna gwiazda i nasz najjaśniejszy promień słońca, zmarła w wieku 62 lat z powodu udaru. Anna nauczyła nas wielu życiowych lekcji - żeby nie brać życia zbyt poważnie i cieszyć się z małych rzeczy. Będziemy tęsknić za jej wpływem na nasze życia, ale nigdy jej nie zapomnimy.

Rodzina Shay przekazała, że kobieta zmarła nagle w wyniku  udaru mózgu.

Redakcja poleca

Na Instagramie pojawił się post koleżanki z planu "Imperium przepychu" - Kelly Mi Li.

Byłaś naprawdę jedyna w swoim rodzaju i zawsze będziemy za tobą tęsknić.

Inna bohaterka programu - Kim Lee, przekazała swoje kondolencje za pośrednictwem Deadline.

To ogromny szok. Tak bardzo kocham Annę. Wiem, że miałyśmy zatargi w serialu, ale w prawdziwym życiu miałam z nią świetny kontakt. Spotkałyśmy się w cztery oczy i ona przekazała mi tyle mądrych słów, których nigdy nie zapomnę. Nie ma drugiej takiej jak Anna Shay; jest niesamowitą i wyjątkową osobą, którą kochało wielu ludzi. Moje myśli w tym trudnym czasie są z jej rodziną.

Anna Shay urodziła się 31 grudnia 1960 roku w Kalifornii. Była filantropką, ikoną mody i jedną z najbogatszych uczestniczek "Imperium przepychu". Shay wystąpiła we wszystkich trzech sezonach programu, który rozpoczął się 15 stycznia 2021 roku i był emitowany na Netflix.

"Imperium przepychu": o czym był program Netflix?

Zgodnie z opisem programu Netflix, "Imperium przepychu" opowiadało o bardzo bogatej grupie azjatyckich i azjatycko-amerykańskich przyjaciół (i wrogów) mieszkających w Los Angeles. Widzowie śledzili ich życia wypełnione wystawnymi przyjęciami i drogimi zakupami pełnymi blichtru i przepychu. Poza prowadzeniem wielomiliardowych biznesów i podróżowaniem po świecie bohaterom nie były obce różnego rodzaju intrygi i tajemnice, które pojawiały się między nimi.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Deadline