Obserwuj w Google News

Anna Popek ma dość. Nie chce, by zwracano uwagę na jej wiek

2 min. czytania
21.11.2023 06:17
Zareaguj Reakcja

Anna Popek to jedna z gwiazd, które otwarcie mówią o swoich poglądach i nie wstydzą się poruszać tematów tabu. Ostatnio dziennikarka postanowiła wytknąć internautom pewne „denerwujące zjawisko”, a dokładnie nieustanne łączenie kobiety z jej wiekiem. „Nie sądzę, aby wysuwanie wieku na plan pierwszy było sensowne” – grzmiała na Instagramie.

@annapopek_official
fot. Screen z Instagrama, @annapopek_official

Anna Popek z Telewizja Polską związana jest od lat 90. Najpierw pracowała przy redakcji „Panoramy”, a kilka lat później została jedną z prowadzących  programu „Kawa czy herbata?”. W kolejnych latach jej kariera w TVP jeszcze nabrała tempa. Była gospodynią programów informacyjnych oraz formatów typu talk-show. Widzowie z pewnością kojarzą ją z programu "Świat się kręci", "Dzień dobry, Polsko!", "Pytanie na śniadanie", "Wstaje dzień", czy "Wielkie testy TVP".

Anna Popek zachwyca formą

W ostatnich miesiącach o gwieździe TVP było głośno nie tylko ze względu na jej wielki powrót do Dwójkowego programu śniadaniowego, ale także na świetną formę. Dziennikarka, mimo upływu lat wciąż zachwyca nienaganną figurą i młodzieńczym wyglądem. Jakiś czas temu zdradziła nawet przepis na szczupłą sylwetkę.

- Dbam o to, aby między ostatnim posiłkiem wieczorem, a pierwszym rano minęło 16 godzin. I tak się udaje, zazwyczaj. Czasami wieczorem jestem głodna, więc piję wtedy wodę z cytryną. Nie jadam w ogóle cukru - żadnych ciastek, owoców, nie piję soków, nawet lemoniady słodzonej miodem. Jadam bardzo mało chleba, najwyżej kromkę dziennie. Jem mięso, warzywa, ale także makaron czy pierog, które lubię - mówiła.

Doskonała forma Popek nie umknęła również fanom, którzy często zostawiają komentarze pod jej postami. Choć te są zazwyczaj bardzo miłe, Annie Popek nie podoba się, że internauci tak wielką wagę przypisują do wieku.

Redakcja poleca

Anna Popek skrytykowała internautów

W najnowszym instagramowym wpisie, dziennikarka postanowiła omówić drażliwą dla niej kwestię, jaką jest nieustanne łączenie kobiety z jej wiekiem. Popek zauważała, że w internecie stało się to ostatnio nadmierną praktyką.

„Zacznę nowy tydzień od zwrócenia uwagi na pewne denerwujące zjawisko - ludzie w komentarzach nie mogą się powstrzymać od łączenia kobiety z jej wiekiem. ‘Nieźle wyglada, jak na swój wiek’, ‘dobrze się trzyma, jak na swoje lata’, „’w tym wieku i jeszcze trzyma formę- no, no!’”- pisała na Instagramie.

Prezenterce nie podoba się, że dla wielu wiek jest jedynym kryterium, na podstawie którego ocenia się wartość człowieka. „Doceńmy raczej czyjeś starania o to, by wyglądać dobrze, by być silnym, sprawnym, samodzielnym.” – zaapelowała na koniec.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News