Muszka z dziurą na pupie. Wypięła się i... pękły jej spodnie [FOTO]

02.02.2023 15:09

Anna Mucha zaliczyła wstydliwą wpadkę. Aktorce nagle rozjechały się spodnie i zrobiła się spora dziura na pośladku. Gwiazda "M jak miłość" zabawnie skomentowała zdarzenie. 

Anna Mucha
fot. TRICOLORS/East News

Anna Mucha należy do najseksowniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda "M jak miłość" z dumą eksponuje swoje apetyczne kształty, a w szczególności lubi "poszczuć cycem" na ściankach i instagramowych zdjęciach.

Eksponowanie dekoltu to już specjalność słynnej Madzi z "M jak miłość", ale aktorka niewątpliwie ma też inne atuty, którymi chętnie prowokuje publikę. Nie zawsze jednak gorące kadry 42-latki są przyjmowane z entuzjazmem. Ostatnie zdjęcie Anny Muchy zalotnie odsłaniającej pośladki w dniu pogrzebu Emiliana Kamińskiego spotkało się z nieprzyjemnymi komentarzami internautów. 

Wpadka Anny Muchy. Pękły jej spodnie na pupie 

Tym razem fani mieli okazję podziwiać krągłe pośladki Anny Muchy, ale w nieco kłopotliwej dla niej sytuacji. Gwieździe "M jak miłość" pękły na tyłku dżinsy...

Moment, kiedy orientujesz się, że czas kupić nowe jeansy... Albo jednak dieta - podsumowała zabawną wpadkę Mucha.  

taannamucha
fot. Instagram:@taannamucha

Na szczęście do spektakularnego rozjechania się spodni nie doszło w czasie pozowania fotoreporterom tylko w przymierzalni sklepu. 

Kilka godzin później Mucha wrzuciła zdjęcie z kortu tenisowego, sugerując, że już zabrała się za odchudzanie. - Od czegoś trzeba zacząć - zażartowała. 

Lubicie dystans Muszki? 

222
fot. Instagram:@taannamucha
loader