Obserwuj w Google News

Anna Mucha pozwie Paulinę Smaszcz? Wysłała jej pismo przedsądowe

2 min. czytania
09.06.2023 10:10
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz się doigrała. Została pozwana przez Katarzynę Cichopek, aktualną partnerkę Macieja Kurzajewskiego. Jednak nie tylko prowadząca „Pytanie na śniadanie” jest gotowa na sądową batalię z „kobietą-petardą”. Smaszcz dostała pismo przedsądowe od Anny Muchy.

Anna Mucha pozwie Paulinę Smaszcz? Wysłała jej pismo przedsądowe
fot. Artur Zawadzki/REPORTER, TRICOLORS/East News

Fakt, że Paulina Smaszcz pozostaje w otwartym konflikcie ze swoim byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim, i jego aktualną partnerką, Kasią Cichopek, nie jest żadną tajemnicą. Media plotkarskie od miesięcy rozpisują się na temat ich burzliwej relacji. Chociaż Smaszcz najwyraźniej nie zamierza odpuścić swojemu eks, w przeszłości sugerowała, że chętnie poznałaby bliżej jego ukochaną. W rozmowie z Plotkiem powiedziała, że bez przeszkód mogłaby zasiąść z Katarzyną przy świątecznym stole.

Mnie pani Katarzyna przy wspólnym świątecznym stole (w Wielkanoc) absolutnie by nie przeszkadzała. We Włoszech razem z synami zapraszaliśmy na kawę. Zero odpowiedzi. Zapraszałam na rozmowę i pogodzenie się. Zero odpowiedzi. Wyraźnie Maciej nie chce, by pani Katarzyna poznała prawdę, bo pewnie Maciej ma swoją manipulacyjną wersję – stwierdziła.

Kasia stara się nie angażować bezpośrednio w przepychanki pomiędzy eksmałżonkami. Nie może jednak ukrywać, że nie jest stroną w tym konflikcie.

Redakcja poleca

Kasia Cichopek pozwała Paulinę Smaszcz

Od chwili, gdy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że łączy ich coś więcej niż praca w TVP, Paulina Smaszcz nie szczędzi im złośliwości. W końcu zakochani postanowili położyć temu kres, sięgając po środki prawne. „Kobieta-petarda” otrzymała pozew od Cichopek. I chyba się tym nie przejęła. 8 czerwca opublikowała w sieci dokumenty i zdradziła, kto ma zeznawać przeciwko niej w sądzie.

Nie tylko Cichopek. Anna Mucha szykuje się do sądowej batalii z Pauliną Smaszcz?

Jedną z osób, które mają wziąć stronę Cichopek, jest Anna Mucha. Aktorka najwyraźniej ma mniejsze pokłady cierpliwości niż Kasia i Maciej. Gdy dowiedziała się, że Smaszcz wspomniała o niej w swojej relacji, Mucha od razu podjęła odpowiednie kroki. Skontaktowała się z Pauliną na Instagramie i wysłała jej pismo przedsądowe z powodu rzekomego ujawnienia wrażliwych danych.

 Dostałam dziś już przedsądowe wezwanie od Anny Muchy. Prosi mnie o zaprzestanie upublicznienia danych wrażliwych – zdradziła w rozmowie z Plotkiem Smaszcz.

Przy okazji wyjaśniła, że wspomniane dane ukryła w swojej relacji pod obrazkami.

Czy naprawdę dojdzie do sądowej batalii pomiędzy Anną Muchą a Pauliną Smaszcz?

doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl