Obserwuj w Google News

Zrzuciła ubranie i siadła przed lustrem. Markowska zachwyciła fanów

2 min. czytania
07.11.2023 11:46
Zareaguj Reakcja

Anna Markowska popularność zyskała dzięki udziałowi w 7. edycji programu „Top Model”. Od tego czasu jej kariera znacznie nabrała tempa. Modelka bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych i zdecydowanie zachwyca nie tylko fotogeniczną twarzą, ale i zgrabną figurą. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, że jest jedną z najpiękniejszych Polek. Do fotografii zapozowała zupełnie… nago.

annamarkowska_official
fot. Instagram

O Annie Markowskiej głośno zrobiło się kilka lat temu, gdy pojawiła się na castingu do 7. edycji „Top Model”. Jurorów i widzów urzekła nie tylko jej uroda, doskonałe warunki, czy umiejętność pozowania, ale także historia.

Anna Markowska ciężko chorowała

W programie modelka wyznała, że ma za sobą poważne problemy zdrowotne. Gdy była nastolatką, zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy, którzy zdążył już zrobić przerzuty. By pokonać chorobę musiała przejść aż pięć operacji. Lekarze wykonali także dwa przeszczepy.

- Były przerzuty i niestety było cięcie. Operacji było w sumie pięć plus dwa przeszczepy. Ta, którą najbardziej pamiętam, to usunięcie całego podniebienia, aż do głowy. Nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dałam rady – mówiła w programie TVN Style „Klinika Naturalnego Piękna”.

Dziś po chorobie nie ma już śladu, a Markowska z powodzeniem może realizować swoją karierę. Choć nie wygrała programu, zawodowo wiedzie jej się całkiem dobrze. Podróżuje, bierze udział w wielu kampaniach reklamowych (Dior, Victoria’s Sekret) i prowadzi aktywnie konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób.

Redakcja poleca

Anna Markowska zapozowała nago

Ostatnio na profilu popularnej modelki pojawiło się zdjęcie, które zdecydowanie pobudziło wyobraźnię jej fanów. Markowska zasiadła bowiem nago przed lustrem w niezwykle klimatycznym miejscu.

„Chwile ulotne jak fotka” – napisała w opisie posta.

Internautom fotografia modelki bardzo przypadła do gustu. Pod zdjęciem zostawili tysiące wirtualnych serduszek i wiele komentarzy, w których nie brakowało komplementów. „Eteryczne, sensualne…Po prostu wow”; „Śliczne zdjęcie”; „Myślałem, że to kadr z ‘Chłopów’”, „Dzieło sztuki” – pisali.

Anna Markowska, Instagram
fot.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska znowu razem? Widziano ich na randce
9 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive