Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska jako mała dziewczynka. Pokazała archiwalne nagrania. "Miałam 11 lat" [WIDEO]

2 min. czytania
22.02.2023 17:24
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska postanowiła powspominać i opublikowała w sieci nagranie dokumentujące niemal całe jej życie. Mamy rzadką okazję oglądania "Lewej" jako małej dziewczynki. Przemiana, jaką przeszła, jest niezwykła.

Anna Lewandowskia
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska to dla wielu polskich kobiet wzór do naśladowania. Nic w tym dziwnego, żona Roberta Lewandowskiego zachwyca nie tylko urodą, ale także smykałką do biznesu, dzięki której może pochwalić się imponującym biznesowym imperium. Warto przy tym zaznaczyć, że Ania nie jest stereotypową WAG odcinającą kupony od sławy męża. 34-latka sama zdobyła pozycję czołowej specjalistki do spraw zdrowego stylu życia. Lewandowska postanowiła powspominać i opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na której możemy podziwiać jej drogę na szczyt.

Anna Lewandowska pokazała nagrania z młodości. Żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała o swoich sukcesach

Na profilu Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się nagranie, które rozpoczyna się od archiwalnych nagrań Ani jako małej dziewczynki. 34-latka pokazała, jak odnosiła sukcesy w karate, pojawiły się nagrania z treningów prowadzonych przez "Lewą" i jej sesji zdjęciowych. Nie zabrakło uroczych ujęć z Robertem Lewandowskim, a nawet tańca z ciążowym brzuszkiem. W krótkim filmie "Lewa" pokazała, jak zmieniało się jej życie na przestrzeni lat.

- Kiedy miałam 11 lat, zaczęłam trenować karate, które nauczyło mnie, że w życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Sport pokazał mi, że warto marzyć i wyznaczać sobie nowe cele. W życiu nie można jednak czekać, aż wszystko wydarzy się samo. Trzeba o to zawalczyć. Zawsze chciałam pomagać ludziom, bo sama doświadczyłam wielkiej pomocy. Powtarzam sobie, trzeba być przygotowanym na wszystko - napisała Anna w opisie nagrania.

Redakcja poleca

Anna Lewandowska świętuje 5 milionów obserwujących na Instagramie. Pokazała archiwalne nagrania

Wyjątkowym nagraniem dokumentującym życie i karierę Anna Lewandowska uczciła fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 5 milionów użytkowników.

- Czy można się przygotować na to, że 5 milionów osób będzie cię obserwować, a ty będziesz się z nimi dzielić swoim życiem i pasją? - zapytała.

Fani "Lewej" nie pozostawili wyjątkowego prezentu bez reakcji. W komentarzach zaroiło się od miłych słów pod adresem celebrytki.

- Gratulacje! Cieszę się, że miałam ten zaszczyt, aby Cię poznać i spotkać na żywo. Jesteś fantastyczna!

- Piękny filmik Aniu. Wspieram cię od momentu, jak walczyłaś w karate o medale dla Polski. Jestem tu teraz! Siedzę w pracy, jem twojego batonika i oglądam ten filmik ze łzami w oczach. Nie mogę uwierzyć, że w końcu się zobaczymy we Wrocławiu! Do zobaczenia. Dziękuję, że udzieliłaś mi wielu lekcji w swojej karierze, że dzięki tobie wiele się nauczyłam i stałam się silniejsza. Love - czytamy.

Gratulujemy kolejnego sukcesu.