Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska chce odpocząć od Roberta? "Będziemy spędzać czas osobno"

2 min. czytania
07.06.2023 14:44
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska poinformowała fanów, że podjęła z mężem ważną decyzję dotyczącą ich rodziny. Robert i jego małżonka mają podzielić się opieką nad córkami i spędzać z nimi czas osobno. Kłopoty w raju?

Anna Lewandowska
fot. screen: Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych krajowych celebrytek. Żona gwiazdora światowej piłki nożnej, Roberta Lewandowskiego, jest prawdziwą kobietą sukcesu. Zamiłowanie do sportu i zdrowego stylu życia połączyła ze smykałką do biznesu, podbijając polski rynek. Zawodową karierę Lewandowscy łączą z wychowaniem dwóch córek, urodzonej w 2017 roku  Klary i trzy lata młodszej Laury. Jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw w ostatnim czasie było widziane osobno, każdy z rodziców zajmował się jedną z dziewczynek. Ania poinformowała, że takie sytuacje będą się zdarzać częściej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski odpoczywają od siebie? Chcą osobno zajmować się dziećmi

Za pośrednictwem Instastory Anna Lewandowska podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Poinformowała, że razem z Robertem zadecydowali, że co jakiś czas będą rozdzielać się i każde z nich zorganizuje czas jednej z córek. Zdaniem "Lewej" takie podejście jest bardzo zdrowe i sprawia, że obie córki stają się grzeczniejsze.

- Nie wiem, czy też tak macie mamuśki, ale zdecydowaliśmy z moim mężem, że będziemy czasem spędzać czas osobno z dziewczynkami. On z jedną, ja z drugą. Uważam, że to totalnie dobrze na nie wpływa, doceniają czas z rodzicem, potrafią zatęsknić za sobą i są znacznie grzeczniejsze - oceniła.

Okazuje się, że osobne aktywności Ani i Roberta nie zwiastują kłopotów w ich związku i są niczym innym, jak nową metodą wychowawczą.

Redakcja poleca

Anna Lewandowska podzieli się opieką z Robertem. Ma pomysł na wychowanie córek

Anna i Robert Lewandowscy z pewnością nie podjęliby decyzji, która mogłaby być zła dla ich córek. W poście opublikowanym na początku maja trenerka dzieliła się ze światem radością z bycia mamą.

- Od 6 lat mam to ogromne szczęście bycia mamą. To bardzo wyczekana rola, zaszczyt, wyróżnienie, a także obowiązek. To chwile radości, uśmiechu, szczęścia, miłości, wzruszenia. To także ogromne zmęczenie, nieprzespane noce czy bezsilność. To codzienny pośpiech, aby zdążyć do przedszkola i szkoły, rozrzucone po podłodze zabawki albo pomalowane kredką meble. Mimo tego kocham bezgranicznie a bycie mamą to dla mnie najpiękniejsza przygoda w życiu - pisała na Instagramie.

Miejmy nadzieję, że nowa metoda zadziała. Grzeczniejsze dzieci nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziły.