Obserwuj w Google News

Anna Kempisty wywróżyła przyszłość Paulinie Smaszcz! Nadchodzi miłość?

2 min. czytania
22.11.2022 12:37
Zareaguj Reakcja

Znana wróżka Anna Kempisty na podstawie daty urodzenia Pauliny Smaszcz oraz wskazówek przekazanych przez karty tarota przewidziała przyszłość, jaka czeka „kobietę petardę”. Wygląda na to, że przed dziennikarką pełne uniesień życie miłosne! Może da spokój Kurzopkom?

Paulina Smaszcz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Nawet bez pomocy kart tarota można stwierdzić, że Paulina Smaszcz nie ma za sobą udanych miesięcy. Najpierw samozwańcza „kobieta petarda” eksplodowała na wieść o wspólnym wyjeździe jej eksmałżonka i Katarzyny Cichopek do Izraela, a później ruszyła lawina. Dziennikarka przy każdej możliwej okazji stara się wbić szpilę Kurzupkom, m.in. oskarżając prezenterów „Pytania na śniadanie” o oszukiwanie widzów.

Zobacz także:  Paulina Smaszcz bezlitośnie o Cichopek i Kurzajewskim. "Okłamywali swoje rodziny i widzów"

Wróżka zobaczyła przyszłość Pauliny Smaszcz. „Zakocha się nagle i niespodziewanie”

Rozsierdzona Smaszcz wdała się też w medialną wojnę z Izabelą Janachowską, której zarzuciła „strzelenie sobie dzidziusia z milionerem” oraz posunęła się nawet do wyśmiania 3-letniego dziecka byłej tancerki.

Jakby tego było mało, była żona Macieja Kurzajewskiego straciła niedawno pracę na stanowisku szefowej marketingu i PR w JLL Polska oraz ogłosiła na Instagramie, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Niestety, jestem w trakcie intensywnego leczenia onkologicznego i neurologicznego. Mam też intensywną rehabilitację, by nie dopuścić do kolejnego niedowładu. Nie mogę już pracować po 12 godzin w jednej pozycji

 – wyznała swoim instagramowym obserwatorom.

Redakcja poleca

Wygląda na to, że przyszłość „kobiety petardy” zapowiada się jednak optymistycznie – tak przynajmniej twierdzi tarocistka Anna Kempisty, którą Fakt poprosił o specjalną wróżbę. Na Smaszcz mają czekać miłosne uniesienia!

Jej sprawy uczuciowe ułożą się. Co prawda późno, lecz świetnie. Ona dopiero teraz będzie z kimś, kto będzie wybrankiem jej serca na dobre i na złe. Czy pozna wymarzonego milionera? W przyszłym roku raczej nie, ale może na horyzoncie pojawi się jakaś postać, ale ona szybko zniknie. Tak wynika z jej daty urodzenia

 – powiedziała tabloidowi wróżbitka, po czym zapytała o zdanie karty tarota.

Wiem, że to nie jest najlepsza informacja. Ale Paulina zakocha się nagle i niespodziewanie. W kartach wychodzi, że ten mężczyzna jest związany z oceanem. To będzie miłość od pierwszego wejrzenia, już nie będzie potrzebna ani wróżka, ani były mąż: to będzie naprawdę coś pięknego!

— obwieściła Kempisty, nie określając, kiedy dokładnie tajemniczy ukochany pojawi się w życiu dziennikarki.

Myślicie, że przepowiednie się sprawdzą i Paulina Smaszcz raz na zawsze zapomni o swoim byłym mężu?

RadioZet.pl/Fakt.pl

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News