Obserwuj w Google News

Anna i Robert Lewandowscy oddali pół miliona! Szlachetny gest?

2 min. czytania
16.11.2022 17:11
Zareaguj Reakcja

Anna i Robert Lewandowscy postanowili podzielić się swoim imponującym majątkiem, którego dorobili się wieloletnią pracą. Para przekazała pół miliona złotych na szczytny cel. W czyje ręce trafiła hojna darowizna?

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Rex Features/East News

Anna Lewandowska i jej mąż, Robert Lewandowski, uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Oboje są aktywni zawodowo – piłkarz FC Barcelony odnosi kolejne sportowe sukcesy, a jego żona z sukcesem rozwija swoją firmę i jest popularną trenerką fitness, konkurującą z Ewą Chodakowską.

Zobacz także:  Chodakowska ostro o Lewandowskiej: „Zakończyłam znajomość”

Lewandowscy przekazali hojną darowiznę. Wsparli szpital

Anna i Robert Lewandowscy przez lata dorobili się niemalże fortuny – tygodnik „Wprost” oszacował obecny majątek pary celebrytów za zawrotne pół miliarda złotych, co pozwoliło im znaleźć się na 80. miejscu na liście najbogatszych Polaków.

Małżeństwo postanowiło podzielić się swoim bogactwem z potrzebującymi – trenerka pochwaliła się mediach społecznościowych podziękowaniami, jakie wystosowało do niej i piłkarza Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Redakcja poleca

Jak przekazał szpital, Lewandowscy przekazali placówce pół miliona złotych, co pozwoliło na zakup nowoczesnego sprzętu.

Serdeczne podziękowania dla @positiveways.pl oraz @annalewandowska i @_rl9 za zakup dwóch specjalistycznych aparatów do znieczulenia, które już pracują na Bloku Operacyjnym. Sprzęt o wartości 500 tys. zł do tej pory był wykorzystany przy niemal 100 zabiegach

 – przekazali na Instagramie przedstawiciele placówki medycznej.

To nie pierwszy raz, gdy para udziela wsparcia Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

To już kolejne wsparcie Anny i Roberta Lewandowskiego dla naszego szpitala, który razem z żoną od wielu lat wspierają IPCZD. Ania i Robert m.in. przekazali środki dla Kliniki Neurochirurgii oraz wsparli remont Oddziału Rehabilitacji

– można przeczytać w zamieszczonym wpisie.

Doceniacie ich szczodrość?

Anna i Robert Lewandowscy
13 Zobacz galerię
fot. Instagram:@annalewandowskahpba