Obserwuj w Google News

Anna Dereszowska o kłótniach z partnerem. Dziwny sposób na złożenie życzeń

2 min. czytania
14.01.2023 16:47
Zareaguj Reakcja

Anna Dereszowska świętuje urodziny ukochanego partnera. W życzeniach skupiła się jednak na wielu negatywnych rzeczach, w tym kłótniach. 

Anna Dereszowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Anna Dereszowska o kłótniach z partnerem. Aktorka opublikowała obszerny post, w którym złożyła życzenia ukochanemu. Była szczera, jak nigdy, bo wspomniała o tym, że parze czasem się nie układa.

Zobacz także:  Książę Harry napisze jeszcze jedną książkę? Mówi, że nie ujawnił wszystkiego

Anna Dereszowska o kłótniach z partnerem. Dziwny sposób na złożenie życzeń

Anna Dereszowska coraz śmielej opowiada w mediach społecznościowych o swoim życiu prywatnym. Tym razem postanowiła opublikować post, w którym złożyła życzenia z okazji urodzin jej ukochanemu, Danielowi Duniakowi. 

Redakcja poleca

- Powiedział dziś o sobie w trakcie rozmowy "stary". I przez cały dzień nie mogę przestać o tym myśleć. Wciąż widzę w nim tego szczupłego, przystojnego, mega inteligentnego chłopaka, który robił mi zdjęcia na Lanzarote i którego Lenka wrzuciła do basenu z telefonem. Chłopaka o bardzo specyficznym poczuciu humoru (które uwielbiam), który swoim uporem i determinacją, zaangażowaniem i troską o moją małą Lenusię rozkochał mnie w sobie i rozkochuje do dziś - napisała.

Aktorka zdradziła jednak, że jej związku bywa źle, o czym postanowiła również poinformować.

- Nie jesteśmy idealną parą, bo takich nie ma, mamy kryzysy, ciche dni, spektakularne kłótnie z trzaskaniem drzwiami i noce spędzone w osobnych łóżkach, czasem mam ochotę go rozszarpać. Nikt nie potrafi tak wyprowadzić mnie z równowagi, jak on, ale też nikt nie potrafi mnie tak rozbawić i sprawić, że miękną mi kolana. Jest pierwszą osobą, do której dzwonię, kiedy mam jakąś troskę czy zmartwienie i pierwszą, z którą dzielę się każdą radością. Jest świetnym tatą, kumplem, partnerem i kochankiem - napisała.

Anna Dereszowska zapewniała jednak o wielkiej miłości do partnera. Co ciekawe, jak zauważył Pudelek, Anna Dereszowska, coraz śmielej wypowiada się na temat związku. Wcześniej poruszała też temat randek.

Daniel Duniak: kim jest partner Anny Dereszowskiej?

Daniel Duniak urodził się w 1985 roku. Mężczyzna nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Mają dwoje dzieci: Maksymiliana (ur. 2015) i Aleksandra (ur. 2021).

Zobacz także: Dramat w życiu Oriny Krajewskiej. Rozstała się z ukochanym, a potem było tylko gorzej

RadioZET.pl/pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News