Obserwuj w Google News

Anna Bardowska z „Rolnika” pokazała fotki z komunii młodszej siostry. Co za różnica wieku!

2 min. czytania
05.06.2023 18:02
Zareaguj Reakcja

Anna Bardowska była gwiazdą drugiej edycji „Rolnik szuka żony”. W programie poznała Grzegorza, a krótko później wzięli ślub. Żona rolnika chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego. Teraz uchyliła rąbka tajemnicy z pierwszej komunii świętej – zapozowała z młodszą siostrą, a internauci kompletnie się pogubili.

Anna Bardowska Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram ania.bardowska

Anna Bardowska chętnie pokazuje życie na gospodarstwie, ale też prywatne życie. I choć niektórzy narzekają, że gwiazda „Rolnik szuka żony” zasypuje fanów na Instagramie tylko i wyłącznie reklamami, to zaciekawienie wokół Anny wcale nie maleje. Teraz cała rodzina Bardowskich wybrała się na komunię świętą młodszej siostry żony Grzegorza. Internauci zachodzili w głowę, bo byli przekonani, że rolniczka ma tylko jedną siostrę – i to starszą. Domysły mnożyły się z każdym komentarzem.

Zobacz także:  Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, ile wydaje na zakupy. Czy to już rozrzutność?

Anna Bardowska na komunii młodszej siostry

- Komunia Święta młodszej siostry - napisała Anna Bardowska na Instagramie. Na zdjęciu widać uroczą blondynkę w albie, rolniczki w koszulki i w muszce, samą Anię w liliowej i delikatnej koronkowej sukience oraz Grzegorza, próbującego zapanować nad córką.

Internauci byli w szoku. Oczywiście nie obyło się bez pochwał stylizacji, którą na ten wyjątkowy dzień wybrała Anna Bardowska. Jednak fani próbowali ustalić, czy rolniczka ma jedną, czy dwie siostry. Zaskoczenie trudno było ukryć.

- Nie przypuszczałabym, że twoja siostra jest w wieku twoich dzieci – skomentowała fanka.

- Aniu, jaka jest różnica wieku między tobą a siostrą? - dopytywali internauci, jednak Anna nie odpowiadała. Niektórzy zaczęli wykonywać dokładnie obliczenia, aby poznać różnicę wieku.

Redakcja poleca

- Chyba 22 lata, ale mogę się mylić, jakiś czas temu Ania obchodziła swoje 30. urodziny – liczyli internauci, chociaż Anna ma już 32 lata. W końcu jedna z fanek chyba rozwiązała tajemnicę.

- Z drugiego małżeństwa taty – napisała internautka.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen