Obserwuj w Google News

Anja Rubik topless. Modelka odsłoniła piersi na okładce "Vogue" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.02.2023 15:19
Zareaguj Reakcja

Anja Rubik wzięła udział w sesji zdjęciowej na okładkę polskiego wydania magazynu "Vogue". Efektami pochwaliła się w sieci, publikując odważne zdjęcie, na którym odsłania piersi. Fani nie kryli zachwytu nad artystycznymi fotografiami.

Anja Rubik
fot. VIPHOTO/East News

Anja Rubik to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która ma na swoim koncie wiele międzynarodowych sukcesów. Może pochwalić się udziałem w najbardziej prestiżowych światowych pokazach mody i współpracę z tak wielkimi markami, jak Versace, Dolce & Gabbana czy Gucci. Jako jedna z kilkunastu modelek na świecie znalazła się w rankingu Supers portalu models.com. Jej zdjęcia ponad czterdzieści razy znalazły się na okładkach magazynu " Vogue" w wielu krajach. Teraz Anję możemy podziwiać w najnowszym, wyjątkowym wydaniu polskiej edycji magazynu.

Anja Rubik na zdjęciu topless. Polska modelka gwiazdą nowego wydania "Vogue"

Na profilu Anji Rubik na Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie modelki, która odsłoniła piersi. Fotografia znalazła się na okładce marcowego wydania polskiego "Vogue", które kończy 5 lat. 39-latka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona z efektu.

- Sesja okładkowa emanuje dumą i nostalgią. Została sfotografowana w Nowym Jorku przez moją modową rodzinę, Inez van Lamsweerde i Vinoodha Matadina. Kiedy 16 lat temu przekraczałam próg ich studia, miałam nadzieję, że mnie dostrzegą, i marzyłam, by stać się częścią ich wizji. To, co ta dwójka ludzi, przepełnionych pasją i zrozumieniem w równych proporcjach. Razem robi, jest magią. Dla mnie ich zdjęcia ucieleśniają wszystko, co w modzie najlepsze i są doskonałym wzorem, jak powinny wyglądać okładki „Vogue’a” - oceniła.

Okazuje się, że jubileuszowe wydanie było wyjątkowe dla Ani także dlatego, że pełniła funkcję redaktorki.

Redakcja poleca

Anja Rubik została redaktorką polskiego "Vogue". Magazyn kończy 5 lat

Anja Rubik została gościnną redaktorką marcowego wydania "Vogue Polska". Modelka miała okazję opowiedzieć o swojej imponującej karierze, ale także promować kampanię społeczną sexedpl, której jest inicjatorką.

- Chociaż wydanie, którego jestem gościnną redaktorką, głównie skupia się na moim 25-letnim dorobku w modzie, to jednocześnie zależało mi, by na jego łamach przybliżyć wam mój świat. Przekazać słowami i zdjęciami wszystko to, co kocham i na czym mi zależy. Od kobiet, z którymi pracuję, przez mój wspaniały zespół w sexedpl, sztukę i artystów, którzy mnie inspirują, po intymną rozmowę z przyjacielem i dyrektorem kreatywnym Saint Laurent, Anthonym Vaccarello - czytamy w poście Rubik.

Fani nie kryli zachwytu zarówno nad zdjęciami Anji, jak i jej pracą redaktorską. Pojawiły się nawet opinie, że powinna zostać w redakcji "Vogue" na stałe.