Obserwuj w Google News

Aneta Kręglicka opublikowała smutne posty. Ludzie się martwią o jej stan

2 min. czytania
26.01.2023 18:40
Zareaguj Reakcja

Aneta Kręglicka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoim codziennym życiem. Modelka dodała kilka niepokojących postów, a internauci zaczęli się zastanawiać, czy wszystko u niej w porządku.

Aneta Kręglicka
fot. Lucyna Nenow/Polska Press/East News

Aneta Kręglicka opublikowała smutne posty. Modelka podzieliła się postem o smutku i stracie. Internauci byli wzruszeni jej szczerością i pospieszyli ze słowami otuchy.

Zobacz także: Agnieszka Dygant w blondzie. W nowym wydaniu trudno ją rozpoznać

Aneta Kręglicka opublikowała smutne posty. Ludzie się martwią o jej stan

Aneta Kręglicka ma wielu fanów. Piękna modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się kadrami z codziennego życia. Jak podaje portal plejada.pl, Kręglicka opublikowała ostatnio wiersz o stracie. 

Redakcja poleca

- Niekiedy mamy potrzebę wyrażenia wyjątkowych emocji w jakiś inny, niedoświadczany przez nas do tej pory sposób. Użycia nowej formy, języka, czy gestu. Może nieudolnie, może nieporadnie, nieśmiało, ale bardzo osobiście i po swojemu. I to bywa silniejsze od nas. Teraz przeżywam takie chwile i, mimo że nie są one absolutnie adekwatne do instagramowych, lekkich historii, chcę głośno tylko raz o tym powiedzieć, nie wprost, bo jeszcze nie potrafię, ale własnymi zwyczajnymi słowami, ułożonymi do ulubionej nuty słuchanej nieustannie w ostatnim czasie (Gdziekolwiek — Marek Grechuta). 

Internauci postanowili wesprzeć Anetę Kręglicką i przesłali jej wiele ciepłych słów wsparcia.

- Dziękuje za wiersz, za słowa - pisali.

Aneta Kręglicka: kiedy została Miss Polonia?

Aneta Kręglicka została Miss Polonia w 1989 roku. 

Zobacz także: Córka Lary Gessler znowu chora. „Ja już nie wiem, co się dzieje”

RadioZET.pl/plejada.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram