,

Amanda Bynes trafiła na oddział psychiatryczny. Chodziła nago po ulicach

21.03.2023 08:30

Amanda Bynes, gwiazda "Łatwej dziewczyny", została przewieziona na oddział psychiatryczny. Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorka publicznie mierzy się z problemami natury psychicznej, a jej uzależnienie od substancji psychoaktywnych od dawna nie jest tajemnicą. Zagraniczne źródła donoszą, że Bynes sama poprosiła o pomoc. Naoczni świadkowie powiedzieli, w jakim stanie była.

Amanda Bynes
fot. Twitter/East News

Amanda Bynes została umieszczona na oddziale psychiatrycznym. Naoczni świadkowie przekonują, że aktorka chodziła po ulicach Los Angeles zupełnie nago, machając do przejeżdżających samochodów. Kiedy udało jej się zatrzymać jeden z nich, miała poinformować kierowcę, że przeżyła epizod psychotyczny.

TMZ donosi, że Amanda sama zgłosiła się po pomoc. Została przewieziona na komisariat, z którego skierowano ją na oddział psychiatryczny. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy i zapewne pozostanie w placówce przez kilka dni.

Zobacz także: Amanda Bynes była nastoletnią gwiazdą. Dzisiaj trudno ją rozpoznać. Jak się zmieniła?

Problemy Amandy Bynes

Amanda Bynes od lat publicznie mierzy się z problemami. W 2012 roku została aresztowana za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. W następnym roku zatrzymano ją pod zarzutem posiadania narkotyków. Została uniewinniona w 2014 roku.

W 2013 została umieszczona pod opieką psychiatrów po tym, jak wznieciła ogień na terenie posesji, która nie należała do niej. Wtedy też jej rodzice postanowili przejąć nad nią stałą opiekę. To jednak nie uchroniło jej przed kolejnymi kontrowersjami.

Amanda Bynes
fot. AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS

Zaledwie rok później, gdy Bynes zamieściła na Twitterze kilka wpisów, w których oskarżyła swojego ojca o wykorzystywanie seksualne. Następnie przyznała, że te informacje nie były prawdziwe. Serię tweetów, godzących w ojca, tłumaczyła obecnością microchipa w swoim mózgu.

Amanda cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe. W 2018 roku przyznała, że przez lata była uzależniona od narkotyków i nadużywała leków na ADHD.

Kariera Amandy Bynes

Amanda Bynes była dziecięcą gwiazdą. W wieku 7 lat wystąpiła w reklamie słodyczy. Później zdołała dostać się do aktorskiego światka. Zagrała w musicalach "Annie", "The Music Man", "Dźwięki muzyki" i "Tajemniczy ogród". Przełom w jej karierze nastąpił, kiedy została zauważona przez przedstawicieli programu dla dzieci Nickelodeon.

Występowała w takich produkcjach jak "All That" i "Szał na Amandę". Pojawiła się także w serialu "Siostrzyczki". Poza tym grała w "Ona to on", "Lakier do włosów" i "Łatwa dziewczyna".

Źródła: RadioZET.pl/TMZ.com

Logo radiozet Dzieje się