Obserwuj w Google News

Alżbeta Lenska pokazała córkę. Cudowna mieszanka rodziców

1 min. czytania
15.11.2022 14:31
Zareaguj Reakcja

Alżbeta Lenska to polska aktorka, która chętnie opowiada o relacji z jej partnerem, Rafałem Cieszyńskim. Gwiazda pokazała ostatnio córkę. Internauci obwołali pociechę aktorów idealną mieszanką rodziców.

alżbeta-lenska-pokazała-córkę
fot. Pawel Wodzynski/East News

Alżbeta Lenska od jakiegoś czasu gra jedną z głównych ról w serialu „ M jak miłość” Gwiazda zasłynęła ostatnio opowieściami o jej udanym życiu seksualnym z partnerem. Aktorka tworzy z Rafałem Cieszyńskim naprawdę udany związek, a niedawno pochwaliła się na Instagramie owocem ich miłości. Jak wygląda córka gwiazd?

Redakcja poleca

Gwiazda „M jak miłość” pokazała córkę

Alżbeta wybrała się z 11-letnią Zofią do Poznania na międzynarodowe zawody jeździeckie. Matka i córka spędziły razem rodzinny czas i opublikowały w sieci wspólne zdjęcie.

Odkrywać nowe przestrzenie, dzięki pasji córy to coś niesamowitego. Niezła zawodniczka, która wiem, że nie odpuści dążenia za marzeniami. Mam nadzieję, że za jakiś czas uda się jej osiągnąć to, o czym marzy, a po drodze czeka nas jeszcze wiele tak cudnych chwil spędzonych razem. Koniary ściskają

- napisała dumna Alżbeta, pozdrawiając swoich obserwatorów.

Okazuje się, że Zosia jest niesamowicie podobna zarówno do mamy, jak i taty. Fani oszaleli na punkcie córki aktorów.

- Co za cudowna mieszanka.

- Uroda taty, ogładzona urodą mamy.

- Niesamowite, patrząc na córkę, można dostrzec zarówno mamę, jak i tatę. Nikt by się nie wyparł, magia - zachwycali się w komentarzach.