,

Allana Krupy nie stać na spełnienie marzenia: "Trochę jak sen taki"

27.03.2023 11:07

Allan Krupa opowiedział o swoim pobycie w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że nie wyklucza przeprowadzki do USA. Na razie jednak nie stać go na spełnienie marzenia. 

Allan Krupa, Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News

Czy Allan Krupa myśli o międzynarodowej karierze? Syn Edyty Górniak został zapytany o czas, który spędził w Stanach Zjednoczonych. Był tak zafascynowany Kalifornią, że planuje kiedyś się tam przeprowadzić.

Allan Krupa o życiu w USA

Żyjemy w czasach, kiedy zamieszkanie na drugim końcu świata nie jest problemem. Podróże są szybkie i sprawne, wystarczy znać angielski, żeby czuć komfort komunikacyjny, a nowe technologie telekomunikacyjne sprawiają, że rozłąka z rodziną i przyjaciółmi nie stanowi aż tak dużego problemu jak dawniej. Jedyną przeszkodą są tak naprawdę finanse. Okazuje się, że z tą przeciwnością losu zmaga się nawet Allan Krupa.

Syn piosenkarki został zapytany przez Jastrząb Post o swój kilkuletni pobyt w USA. Syn Edyty Górniak zamieszkał w Stanach po tym, jak jego ojciec potrącił śmiertelnie kobietę, co stało się przyczyną medialnej burzy. Aby chronić dobro swojego dziecka, piosenkarka przeprowadziła się do Kalifornii. Krupa dobrze wspomina czas mieszkania w USA, ale nadal wydaje mu się to nierealne.

No trochę jak sen taki. Bo no nie była to połowa mojego życia, były to dwa lata, ponad w sumie no i był to trochę jakby sen. Bo jednak potem jak wróciłem, to właśnie tak jakbym się obudził, że tak powiem. Bo w Stanach, szczególnie jak jest się wychowanym w swojskim kraju, tam jest, może nie we wszystkich stanach, ale na przykład w Kalifornii jest na tyle dużo luzu, takiego życia po prostu, że aż nie wydaje się to realne, że tak powiem. Dlatego bardzo to wspominam, właśnie jak taki sen trochę.

Dzięki swoim doświadczeniom syn Górniak może z całego serca polecić wyjazd do Kalifornii globrtoterom — amatorom.

Jak ktoś lubi podróżować, to zdecydowanie Kalifornia, pomimo że Stany nie wydają się...ze ooo Stany, no tam sobie zobaczę Empire State Building. A jednak Kalifornia to jest to coś niesamowitego. Jest tam na tyle zróżnicowanych rzeczy, ludzi, terenów, okolic, że naprawdę no polecam to każdemu, żeby chociaż to sobie zwiedzić tak naprawdę.

Zapewne kilka lat mieszkania w Stanach Zjednoczonych było ciekawym doświadczeniem dla młodego artysty.

Allan Krupa przeprowadzi się do USA?

Krupa niedawno poszedł w ślady matki i rozpoczął karierę rapera. Zachodnie Wybrzeże słynie z wielu muzyków związanych z hip-hopem, takich jak 2Pac, Snoop Dogg, Ice Cube, Dr. Dre, Kendrick Lamar, czy Kanye West. Został więc zapytany, czy nie myśli o przeprowadzce do USA na stałe.

Nie jestem na to zamknięty Myślę, że na obecną chwilę jeszcze nie, natomiast jak też ustabilizuję się porządnie finansowo, to nic nie stoi przeszkodą na tym. Jakby jak najdzie mnie ochota, żeby się przeprowadzić do Kalifornii, to się przeprowadzę do Kalifornii.

Jak widać, Krupa na razie skupia się na polskim rynku muzycznym. Kto wie, może kiedy odniesie sukces w rodzinnym kraju, pomyśli o ekspansji na Zachód.

loader

RadioZET.pl/Jastrząb Post

Logo radiozet Dzieje się