Obserwuj w Google News

Allan Krupa po raz pierwszy o rozstaniu z Angeliką: „Mama mocno pomogła”

2 min. czytania
06.09.2023 14:12

Miał być ślub, miało być pięknie, lecz plany te musiały pójść w zapomnienie. Pod koniec sierpnia Allan Krupa rozstał się z Angeliką Dziedzic i zaczął nowy rozdział swojego życia. Ukochany syn Edyty Górniak ujawnił powody zerwania.

Allan-Krupa-po-raz-pierwszy-o-rozstaniu-z-Angeliką-Mama-mocno-pomogła
fot. Instagram @ensosynu

Choć  Allan Krupa jeszcze do niedawna utrzymywał, że gotowy jest na ślub, prędko okazało się, że z planów tych nic nie wyniknie. Pod koniec sierpnia syn Edyty Górniak i tiktokerka Angelika Dziedzic postanowili zakończyć swój związek po dwóch latach. O miłość młodych celebrytów miała walczyć nawet sama Górniak, ale nic z tego nie wynikło. Enso opowiedział o kulisach rozstania z dziewczyną w najnowszej rozmowie z Plejadą, podczas której zdementował kilka plotek na swój temat.

Redakcja poleca

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna portale plotkarskie utrzymywały, że Allan zerwał z Angeliką przez decyzję o wspólnym zamieszkaniu. „Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji” – czytaliśmy na łamach „Super Expressu”.

Allan Krupa komentuje rozstanie z dziewczyną

Okazuje się jednak, że o zerwaniu zadecydowały zupełnie inne czynniki. Jednym z nich była różnica charakterów, która doprowadzała do spięć między byłymi zakochanymi. Syn Górniak wyznał Plejadzie, że wspólne zamieszkanie nie miało wpływu na ich decyzję o rozstaniu.

„Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać. […] To były kwestie osobowości i charakteruczytamy.

Krupa zaznaczył również, że w trudnych chwilach mógł liczyć na wsparcie swojej mamy, która zawsze przedkładała rodzicielstwo nad karierę. Allan jest zdania, że Edyta jest dla niego prawdziwą opoką i może zwrócić się do niej z każdym problemem. Co więcej, Górniak miała poratować dobrym słowem także swoją byłą synową.

„Moja mama naprawdę bardzo mocno pomogła w tym całym procesie i zdecydowanie Angelice też bardzo pomogła licznymi rozmowami, więc jestem bardzo wdzięczny za to, że to zrobiła. Wsparła obie strony bardzo. Tak naprawdę ze wszystkimi problemami mogę przyjść do mamy” – przekazał Allan.

Nie przegap
Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News