Obserwuj w Google News

Alicja Majewska jest w złym stanie? Gwiazda "The Voice Senior" przerwała milczenie

2 min. czytania
16.01.2023 18:24

Alicja Majewska skomentowała doniesienia o jej problemach zdrowotnych. Była jurorka "The Voice Senior" odniosła się do plotek, że jest w nie najlepszym stanie i musi przerwać koncerty. Faktycznie jest aż tak kiepsko? 

Alicja Majewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Alicja Majewska to wybitna wokalistka, znana z takich przebojów, jak "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobietą", "Jeszcze się tam żagiel bieli" czy "Marsz samotnych kobiet". Stworzyła niezrównany duet z Włodzimierzem Korczem i śpiewała teksty Wojciecha Młynarskiego. Za wkład w kulturę polską została uhonorowana Brązowym i Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". W 2019 roku Alicja Majewska przyjęła posadę jurorki w "The Voice Senior", gdzie trenowała uczestników trzech kolejnych edycji. 

Redakcja poleca

Alicja Majewska ma problemy zdrowotne? 

74-letnia gwiazda polskiej sceny wciąż budzi podziw fenomenalną formą i głosem, lecz zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, by zacząć się oszczędzać. Niedawno w wyniku nadwyrężenia strun głosowych nabawiła się krwiaka. Artystka wprawdzie już wyleczyła problem, lecz od połowy stycznia postanowiła zrobić sobie małą przerwę. Jak tłumaczy, musi podreperować siły do dalszego koncertowania

Tak dużo pracuję i założyłam sobie, że przez 10 dni nie przyjmę żadnych koncertów, ale już końcówka stycznia gramy i cały luty zajęty, marzec zajęty - wyjaśniła w rozmowie z Plejadą. 

Była jurorka "The Voice Senior" ma przede wszystkim na względzie dobro publiczności - nie chciałaby nikogo zawieść swoją kiepską formą w czasie wiosennych koncertów, promujących jej nową płytę. 

Alicja Majewska znika rapem na 10 dni i choć w założeniu ma odpocząć, nie będzie to czas siedzenia w domu. 

- Czekają na mnie przyjaciółki, imieniny sąsiadki. To będą bardzo intensywne dni i nie wiem, czy w tym czasie odpocznę - wyznała w rozmowie z Plejadą artystka. 

Jak widać, doniesienia o nie najlepszym stanie Alicji Majewskiej były na wyrost. Piosenkarka, mimo zmęczenia intensywnym tempem, wciąż pozostaje pełna wigoru i chęci do pracy. Przypomnijmy, że w maju Alicja Majewska będzie obchodziła 74. urodziny. 

EN_01529177_0386
fot. VIPHOTO/East News