Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska o pracy w TVN. "Ja się zawsze boję"

03.12.2022 17:39

Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o swoich trudach pracy w TVN. Okazuje się, że celebrytce często towarzyszy strach z jednego ważnego powodu.

Aleksandra Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska jest z wykształcenia psycholożką, jednak 41-latka realizuje się również w roli dziennikarki i prezenterki telewizyjnej. Od lat jest związana ze stacją TVN.

Aleksandra Kwaśniewska o pracy w TVN. "Ja się zawsze boję"

Aktualnie Kwaśniewska prowadzi program "Miasto kobiet", talk-show emitowany na antenie TVN Style, w którym gospodynie poruszają ze swoimi gośćmi bardzo trudne, osobiste jednak niezwykle potrzebne tematy. Założenie programu jest takie, aby nie bać się kontrowersji i przełamywać każde tabu.

Prowadzenie takiego show to wyzwanie. Na Instagramie TVN Style pojawił się wywiad Aleksandry Kwaśniewskiej, w którym dziennikarka opowiedziała o trudach związanych z pracą w TVN.

Kwaśniewska szczerze o trudach pracy w TVN

41-latka bez wahania wyznała, że najtrudniejsze w jej karierze jak dotąd były rozmowy z matkami, które straciły swoje dzieci. Dziennikarka boi się, że przez własne emocje nie da rady zapanować nad rozmową.

- Dla mnie to są takie najtrudniejsze tematy, bo ja się zawsze boję, czy uda mi się utrzymać emocje na wodzy. Temat dotyczył najtrudniejszej starty, z jaką się może się mierzyć człowiek. W każdym razie -  rodzic. Ze stratą dziecka. Miałyśmy na kanapie Krystynę Przybylską i Magdę Stępień, które dzieliły się swoim doświadczeniem, historią - wyznaje Kwaśniewska.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Jednocześnie 41-latka podkreśla, że poruszanie takich tematów w przestrzeni publicznej jest niezwykle ważne. Dziennikarka zaznacza, że rodzice w tak ciężkiej sytuacji, dla wielu wręcz niewyobrażalnej, nie powinni czuć się bezradni i osamotnieni - To jest ważne, żeby w takich miejscach,  jak nasze kanapy, poruszać takie tematy, żeby osoby, które są w podobnej sytuacji, mogły czerpać siłę od naszych gości - zaznacza prezenterka.

loader

RadioZET.pl/TVN Style