Zamknij

Aktor z „Barw szczęścia” nową gwiazdą TVP. Poprowadzi serwisy informacyjne

08.12.2022 14:44

Aktor znany m.in. z „Barw szczęścia” dostał nową fuchę. Znalazł zatrudnienie w TVP Info, gdzie będzie prowadzącym serwisy i pasma informacyjne. Krystian Kukułka właśnie zaliczył debiut. Sprawdzi się?

Krystian Kukułka TVP
fot. screen vod.tvp.pl Serwis Info

Krystian Kukułka to 31-letni aktor, który zaczął być rozpoznawalny dzięki swoim rolom w „Pierwszej miłości”. Potem przyszło mu grać w „Hotelu 52” czy „Prawie Agaty”. Najbardziej znany jest z roli Ernesta Chowańskiego w „Barwach szczęścia”. Przed aktorem kolejne życiowe wyzwanie – występowanie przed kamerami TVP Info.

Zobacz także: Joanna Kurska straci pracę w TVP? Została wezwana do prezesa

Krystian Kukułka nowym prowadzącym w TVP Info

Aktor jest kolejną osobą, która w tym roku dołączyła do grona TVP Info. Krystian Kukułka z pewnością poradzi sobie przed kamerami, ponieważ ma już doświadczenie z telewizją publiczną.

Krystian Kukułka w 2017 roku był jednym z gospodarzy programu „Dzień dobry Polsko”. Występował w duecie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz, która współpracowała m.in. z „Pytaniem na śniadanie” czy „Dzień dobry TVN”.

Aktor na początku września chwalił się na Instagramie, że rozpoczyna kolejne zawodowe wyzwanie. Został prowadzącym poranny program na żywo „Warszawski dzień” w TVP3 Warszawa. Powinien więc z powodzeniem poradzić sobie w TVP Info.

Na Instagramie Krystiana Kukułki pojawiło się także Instastory dokumentujące jego debiut w stacji. Jego znajomi nie szczędzili mu gratulacji.

Krystian Kukułka TVP
fot. screen Instagram krystian_kukulka_official
loader
Gwiazdy zwolnione z TVP. Przykre, jak się z nimi pożegnano [FOTO]
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News