Obserwuj w Google News

Agnieszka Włodarczyk „reklamuje syf”? Ostro odpowiedziała internautce

2 min. czytania
22.11.2022 15:41
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Włodarczyk nieco wycofała się ze świata show-biznesu, by poświęcić się wychowywaniu syna. Aktorka prężnie rozwija swój instagramowy profil, na którym umieściła niedawno reklamę, która nie spodobała się fanom celebrytki. „Żegnam” – skwitowała swoją odpowiedź na zarzuty gwiazda „13 posterunku”.

Agnieszka Włodarczyk
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Włodarczyk może poszczycić się ogromnym dorobkiem aktorskim. Celebrytka swoją karierę zaczynała jako nastolatka i zyskała sympatię widzów, którzy chętnie oglądali „Sarę” czy film „Job, czyli ostatnia szara komórka” z udziałem utalentowanej artystki. Aktorka ma na swoim koncie również udział w programie „Jak oni śpiewają”, w którym udało jej się zdobyć zaszczytne pierwsze miejsce.

Zobacz także:  Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że przyjęła rolę w "Sarze" ze względu na przemocowego ojczyma

Agnieszka Włodarczyk kłóci się z fanami o promowanie niezdrowej żywności

Prywatnie Włodarczyk jest żoną sportowca Roberta Karasia, z którym w lipcu 2021 roku doczekała się synka Milana. Celebrytka postanowiła skupić się na wychowaniu pociechy, czym chętnie dzieli się Instagramie. Jak przyznała, nie widzi swojej przyszłości na planie filmowym.

Ten post powinien mieć tytuł „Jak zostałam influencerką”. Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem

 – oznajmiła celebrytka na swoim profilu.

Profil gwiazdy obserwuje obecnie ponad 300 tysięcy użytkowników, jednak nie zawsze posty aktorki spotykają się z pozytywnym odbiorem.

Redakcja poleca

Tak było w przypadku ostatniej publikacji, jaka pojawiła się w mediach społecznościowych – Agnieszka Włodarczyk postanowiła zareklamować popularne chrupki, co nie spodobało się jednej z instagramowych obserwatorek, która zapytała z oburzeniem, jak aktorka może „reklamować taki syf” będąc żoną sportowca.

 Unfollow robię po reklamie

– poinformowała celebrytkę internautka, co spotkało się ze stanowczą reakcją gwiazdy „ 13 posterunku”.

Chyba nie wiesz, co jada mój sportowiec. Żegnam

 – odpowiedziała ostro na słowa krytyki.

Słusznie?

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska