Obserwuj w Google News

Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę. Tak wygląda latorośl gwiazdy "Miodowych lat" [FOTO]

1 min. czytania
08.03.2021 11:55
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Pilaszewska rzadko pokazuje swoją rodzinę na Instagramie. Tym razem gwiazda "Miodowych lat" zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie swojej córki Kornelii. "Przecudowna" - zachwycali się fani.

Agnieszka Pilaszewska
fot. Piotr Blawicki/ East News

Agnieszka Pilaszewska na co dzień chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Aktorka, którą widzowie najbardziej kojarzą z serialu  "Miodowe lata" tym razem pokazała fanom swoją córkę Kornelię. Zdjęcie Kornelii wywołało nie lada entuzjazm wśród fanów gwiazdy.

"Piękna", "piękna, zmysłowa twarz", "przecudowna" -zachwycali się followersi aktorki.

Zobacz też : Cezary Żak przeszedł koronawirusa. Aktor postanowił oddać osocze [FOTO]

Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę. Tak wygląda latorośl gwiazdy "Miodowych lat" [FOTO]

Warto dodać, że córka Agnieszki Pilaszewskiej i scenarzysty Macieja Maciejewskiego również jest aktorką. Latorośl aktorki na co dzień mieszka i studiuje w Paryżu. Na Instagramie Kornelii nie brakuje jej zdjęć z rozmaitych sesji zdjęciowych.

Agnieszka Pilaszewska na swoim Instagramie przedstawia pozytywne, dobre momenty ze swojego życia, ale również te trudne. Niedawno gwiazda opublikowała wpis, w którym odniosła się do pandemicznej sytuacji aktorów.

"No cóż, aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś 2027?), zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze, zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu - czytamy w jej wpisie.