Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska utrzymuje Macieja Pelę? Ostro odpowiedział. "Jesteśmy niegodni"

2 min. czytania
11.07.2023 14:53
Zareaguj Reakcja

Maciej Pela ostro odpowiedział na komentarz jednej z internautek, która zasugerowała, że jest utrzymankiem Agnieszki Kaczorowskiej. Mąż gwiazdy "Klanu" nie gryzł się w język. 

Agnieszka Kaczorowska utrzymuje Macieja Pelę?
fot. screen: Instagram @maciek.pela

Agnieszka Kaczorowska jako aktorka nie osiągnęła może zbyt wiele, ale rola Bożenki w " Klanie" uczyniła z niej ogólnopolską gwiazdę. Należy pamiętać, że aktorka jest także utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną tancerką, której talent mogli podziwiać widzowie " Tańca z gwiazdami". Taniec pomógł jej także odnaleźć miłość. W 2018 roku wyszła za mąż za znanego z "You Can Dance" Macieja Pelę, z którym ma dwie córki. Mąż Agnieszki jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie broni dobrego imienia swojego i swojej ukochanej.

Maciej Pela to utrzymanek Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela otwarcie opowiadali o podziale obowiązków w ich rodzinie. Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" nie ukrywali, że aktorka mocniej poświęca się sprawom biznesowym, a tancerz skupia się opiece nad córkami i domem. Niestety, dla wielu osób taki podział ról nadal jest nie do przyjęcia. Jedna z internautek postanowiła krytycznie skomentować to, że Maciek rzekomo nie zarabia na utrzymanie rodziny.

- Myślę, że każdy facet chce zapewnić rodzinie byt, stateczność finansową itd. Normalnie to niekiedy kobiety chcą zostać w domu wychowywać dzieci, ale i tak większość z nas, kobiet, chce się spełniać zawodowo (...). Która z was chciałaby faceta, który siedzi w domu? - czytamy w komentarzu pod postem gwiazdy "Klanu".

Pela nie miał zamiaru pozostawić uwagi użytkowniczki Instagrama bez komentarza. Wyraźnie widać, że komentarz mocno go zirytował, ponieważ pozwolił sobie na złośliwości.

Maciej Pela ostro odpowiedział internautce. Mąż Agnieszki Kaczorowskiej oburzony

Maciej Pela odpowiedział internautce, która zarzuciła mu gospodarczą zależność od znanej żony, w wyjątkowo uszczypliwy sposób.

- Ja się pytam, skąd u pani tyle mądrości, wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii, nie mówiąc już o tym gdzie, ile i jak pracuję. Objawił nam się istny omnibus. Czerpmy z tej łaski, gdyż jesteśmy niegodni - ironizował. 

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej wyjaśniał kwestię podziału obowiązków w jednej z instagramowych relacji. Poinformował wtedy, że oboje zajmują się doglądaniem firmy. Być może internautka nie była uczestniczką tamtego spotkania Maćka z fanami.

Redakcja poleca