Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska radzi Polakom, jak jeść pączki. Robiliśmy to źle?

2 min. czytania
16.02.2023 17:00
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska postanowiła z okazji tłustego czwartku wypowiedzieć się na temat jedzenia pączków. Gwiazda "Klanu" ma dla Polaków garść porad dotyczących spożywania słodkości. Do tej pory robiliśmy to źle?

Agnieszka Kaczorowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska może mówić o imponującym zawodowym sukcesem. Choć jako aktorka może pochwalić się zaledwie kilkoma angażami, rola Bożenki w " Klanie" zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Odniosła sukcesy jako tancerka, doskonale odnalazła się także jako influencerka. Działalność 30-latki w sieci wielokrotnie budziła jednak kontrowersje. Agnieszka była krytykowana za promowanie sztucznego, "idealnego życia" w mediach społecznościowych, a jej słowa o "modzie na brzydotę" wywołały oburzenie. Teraz Kaczorowska postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami związanymi z tłustym czwartkiem.

Agnieszka Kaczorowska radzi, jak obchodzić tłusty czwartek. Gwiazda "Klanu" o jedzeniu pączków

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których możemy oglądać, jak delektuje się pączkiem. Aktorka we wpisie zwróciła uwagę Polaków na z pozoru oczywisty fakt, że tłusty czwartek nie powinien wymuszać na nas jedzenia słodkości. Jej zdaniem część z nas może ulegać presji otoczenia i spożywać kalorie, których tak naprawdę nie chciało przyjmować.

- Nie musisz jeść pączków, nikt ci nie każe. Sprawdź, czy masz ochotę. Jeśli nie masz ochoty dziś, to może będziesz mieć jutro. Wtedy zjedz jutro. Jak masz ochotę, to zjedz go (lub je) z przyjemnością i wdzięcznością. Delektuj się! Nie jedz pierwszego lepszego. Z miłości do siebie wybierz się na najpyszniejszego pod słońcem! Tłusty czwartek to nie wyścigi! Nie musisz brać udziału w zabawie pt. „To twój który?”. Nie ulegaj presji innych ludzi, którzy często lecząc swoje kompleksy, krytykują twoje decyzje. Ty wybierasz. Nie tylko dziś, nie tylko w sprawie pączków - napisała Agnieszka w swojej "instrukcji jedzenia pączków".

Fani gwiazdy "Klanu" docenili jej porady i zachętę do bycia odpornym na presję otoczenia.

Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska radzi, jak świętować tłusty czwartek. Aktorka została coachem

Być może fani Agnieszki będą otrzymywać od niej więcej porad, aktorka ogłosiła bowiem niedawno, że zdobyła certyfikat trenera mentalnego i otworzyła się na nową ścieżkę kariery.

- Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój. To był również wymagający czas. Bez kochanego Macieja Peli i mojej mamy, którzy podczas zjazdów zajmowali się dziewczynkami, nie mogłabym sięgnąć po kolejne swoje marzenie. Bez mojej determinacji i organizacji (np. w każdej przerwie obiadowej rundka do domu na karmienie Gabi) to też by się nie wydarzyło. Cieszę się. Bardzo. Teraz mam wiele nowych planów, marzeń i zawodowych ścieżce. Idę po swoje. Zawsze. W zgodzie ze swoim sercem - pisała w mediach społecznościowych.

My życzymy wam smacznych pączków.