Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska o trzeciej ciąży. Stawia twardy warunek. Chodzi o płeć dziecka

2 min. czytania
11.04.2023 17:27
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mają dwie córki, ale niewykluczone, że rodzina pary w przyszłości się powiększy. Agnieszka Kaczorowska została zapytana, czy planuje trzecią ciążę. Odpowiedź słynnej Bożenki z "Klanu" brzmi bardzo zaskakująco. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska od dawna nie ogranicza się do grania Bożenki Lubicz w "Klanie". Dziś była tancerka i choreografka "Tańca z gwiazdami" jest prężnie działającą bizneswoman, trenerką mentalną i jedną z najpopularniejszych mam-influencerek na Instagramie. 30-latka zaczęła spełniać się w nowej roli będąc w pierwszej ciąży z mężem Maciejem Pelą. Para obecnie wychowuje dwie córki: 4-letnią Emilię i urodzoną w 2021 roku Gabrielę, ale niewykluczone, że jeszcze sprawi dziewczynkom rodzeństwo. Agnieszka Kaczorowska zapytana o ciążowe plany wyznała wprost, co musiałby się wydarzyć, by zdecydowała się na kolejne dziecko. 

Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska o trzeciej ciąży. Gwiazda "Klanu" chce mieć syna

Niedawno Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła, dlaczego nie zamierza ochrzcić swoich dzieci. Nie chciała także, aby w szkołach wykładano jedną, konkretną religię, lecz optowała za wprowadzeniem edukacji religijnej, pozwalającej poznawać różne systemy wierzeń. Teraz Kaczorowska dobitnie wypowiedziała się na temat powiększenia swojej rodziny. Jak podkreśliła w rozmowie z Party.pl, chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko, o ile byłby to chłopiec. 

To jest w ten sposób, że gdybym miała pewność, że miałabym chłopca, to bym się zdecydowała, ale tej pewności nie mamy - wyjaśniła tancerka.

Po chwili mama Emilki i Gabrieli dodała, że obecnie z mężem nie czują się gotowi na trzecie dziecko. Wychowywanie dwóch córek na razie całkowicie wypełnia im czas. Jednak aktorka zapewnia, że temat pozostaje otwarty i gdy razem z ukochanym poczują się na siłach, być może podejmą decyzję o kolejnej ciąży. Zwłaszcza że zarówno ona jak i jej mąż świetnie odnajdują się w roli rodziców. - Zobaczymy, jak to życie się potoczy - powiedziała Agnieszka Kaczorowska. 

Anna Lewandowska straciła ciążę. Robert szczerze: "Długo wyczekiwaliśmy tego dziecka"