Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzci dzieci. „Sakramenty zamykają nasze czakry”

2 min. czytania
11.12.2022 15:57
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska udzieliła wywiadu i zdradziła, że nie zamierza ochrzcić swoich dzieci. Gwiazda wyznała, że nie jest w żaden sposób powiązana z Kościołem i chce pozostawić córkom wolny wybór w kwestii przynależności do danej zbiorowości religijnej.

kaczorowska-nie-ochrzci dzieci
fot. Instagram (@agakaczor), Artur Zawadzki/East News

Agnieszka Kaczorowska jest znana szerszej publiczności głównie dzięki roli Bożenki z „ Klanu”, serialu emitowanego od lat na TVP. Swego czasu wystąpiła ona też jako tancerka w kilku edycjach „ Tańca z Gwiazdami”. Zainteresowanie wokół swojej osoby celebrytka generuje jednak, udzielając dość kontrowersyjnych wypowiedzi. Kaczorowska wywołała duży szum, zarzucając show-biznesowym koleżankom promowanie „mody na brzydotę”. Gwiazda słynie też z krytyki feminizmu. Agnieszka po raz kolejny pokusiła się o wyznanie, które może się nie spodobać części jej fanów.

Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek. „Nie jesteśmy powiązani z Kościołem”

Celebrytka w rozmowie z dziennikarzami Plejady przyznała, że nie zdecydowała się z partnerem ochrzcić córek. Rodzina ma nie być w żaden sposób powiązana z Kościołem. Para chce, by dziewczynki w przyszłości same podjęły decyzję dotyczącą przynależności do Kościoła.

- W tym wszystkim, co jest związane z religią, wiarą, Kościołem, duchowością chcę dać dziewczynkom wolność wyboru. To jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać - wyjaśniła swoje podejście Kaczorowska.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wylała nianię po dwóch miesiącach. Internauci grzmią. "Niezła odklejka"

W dalszej części rozmowy gwiazda wyznała, że chce zadbać o to, by jej dzieci poznały religie i wierzenia mające swe źródło w innych kulturach oraz były otwarte na różne spojrzenia na kwestię wiary.

- Chciałabym, że miały edukację religijną, żeby znały wszystkie religie świata, żeby widziały, jak to wygląda w różnych częściach świata, żeby były na to otwarte, żeby rozumiały, że ludzie mogą wierzyć w różne rzeczy.

Co uważacie o decyzji Agnieszki Kaczorowskiej? Dobrze, że dała dzieciom wolność wyboru?