Zamknij

Agnieszka Kaczorowska ma poważne zarzuty do feminizmu. Opowiedziała, co jej się nie podoba

29.11.2022 10:58

Agnieszka Kaczorowska nie przebierała w słowach i wypowiedziała się na temat feminizmu. Celebrytka zdradziła, co jej się nie podoba, a jej wypowiedź może być dla wielu kontrowersyjna.

Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska nie jest, jak twierdzi, fanką feminizmu. Gwiazda "Klanu" udzieliła wywiadu, w którym wytłumaczyła swoje stanowisko. Celebrytka przyzwyczaiła swoich obserwatorów do kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem może rozzłościć wiele kobiet.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska szczerze o traumie w TVP: „Ja to mocno odczułam”

Agnieszka Kaczorowska ma poważne zarzuty do feminizmu

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, dlaczego nie po drodze jej z feminizmem. W ostatnim czasie aktorka wypowiedziała się niepochlebnie na temat walki kobiet o równość,  a w rozmowie z jastrzabpost.pl rozwinęła myśl i wyznała, że przeszkadza jej... popadnie w skrajności.

Jak każdy nurt, każda ideologia, każdy ruch bardzo szybko popada w pewną skrajność. Te skrajności mi się nie podobają, ja bardzo lubię złoty środek, w każdym obszarze życia

- powiedziała celebrytka. O ironio, Agnieszka Kaczorowska przyznała, że zgadza się z niektórymi założeniami feminizmu, jednak nie jest w stanie się z nim utożsamiać.

Cała ideologia ma sens i ja się zgadzam z tym, co teoretycznie ma nieść, natomiast te skrajności i przedstawiciele danego ruchu, bo to się tyczy nie tylko feminizmu, ale i innych ruchów, działają w taki sposób, że ja nie mogę się pod tym podpisać i mnie to nie odpowiada - wyjśniła.

Kaczorowska dodaje, że nie chce stać w jednej linii z tymi, którzy krzyczą i są agresywni. Można się spodziewać, że niedługo pojawi się wiele komentarzy w tej sprawie.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia. Justyna ocenia finał "Rolnika". Wbiła szpilę TVN-owi?

loader

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram