Obserwuj w Google News

Tak TVP potraktowało jej męża. Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest oburzona

2 min. czytania
14.11.2022 17:20
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest zawiedziona, że na gali z okazji 70-lecia TVP nie wspomniano o jej mężu, Marku Perepeczce. Była gwiazda "M jak miłość" zwraca uwagę, że choć Telewizja Polska nadal zarabia na serialu "Janosik", o słynnym aktorze nie wspomniała ani słowem. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko
fot. VIPHOTO/East News, Zenon Zyburtowicz/East News

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP był okazją między innymi do wspomnień o kultowych serialach, które przez dekady bawiły i wzruszały polskich widzów. Podczas wydarzenia przypomniano m.in. "Dom", "Alternatywy 4", "Stawkę większą niż życie", "Jana Serce" czy popularne telenowele, takie jak "Klan", "M jak miłość", "Plebania" czy "Na dobre i na złe".

Niestety nie wszyscy czują się usatysfakcjonowani widowiskiem w Teatrze Wielkim. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z przykrością stwierdziła, że w czasie jubileuszowej gali zapomniano o uwielbianym przez widzów Janosiku, w którego wcielał się jej świętej pamięci mąż, Marek Perepeczko. Była Simona z "M jak miłość" nie kryła żalu w facebookowym wpisie.

Redakcja poleca

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: TVP zapomniało o Janosiku

Zmarły 17 lat temu Marek Perepeczko już na zawsze pozostanie w pamięci widzów jako szlachetny harnaś Janosik, ale także jako Malutki z "Kolumbów", Adam Nowowiejski z "Pana Wołodyjowskiego" czy Jasiek z "Wesela" Wajdy. Choć świetnego aktora uwielbiały pokolenia Polaków, jakoś zabrakło dla niego miejsca w czasie wspominkowego koncertu TVP. Agnieszka Fitkau-Perepeczko uważa, że to niesprawiedliwe. 

70 lat telewizji. O Janosiku ani słowa, ale i tak był najlepszy, najbardziej kochany. Tak się tylko ciekawię, dlaczego... - napisała na Facebooku aktorka. 

Zdaniem gwiazdy "M jak miłość" TVP zachowało się nie fair wobec gwiazdora, z którym serial emitowany jest regularnie od wielu lat i niezmiennie gwarantuje stacjom publiczność. 

Telewizja puszcza serial na kilku programach. Od ćwierć wieku, i żeby nie wspomnieć... Nieładnie - dodała wdowa po Marku Perepeczce.

Wielbiciele aktorki przyznali jej rację. Ich zdaniem takiej gwieździe jak Marek Perepeczko należało się szczególne miejsce podczas jubileuszowego koncertu TVP. Słusznie? 

Na gali TVP pominięto WOŚP. Owsiak pisze: "Nic niewarta telewizja", "poniżają, obrażają, szczują"

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News