Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska poświęciła urodę dla projektu. Zmieniła się nie do poznania

2 min. czytania
23.01.2023 16:12

Agnieszka Chylińska pochwaliła się w sieci nową metamorfozą. Pozbyła się kolorowych włosów i makijażu i z pomocą charakteryzatorów dodała sobie lat. Zdaniem internautów w takim wydaniu przypomina Julię Roberts. Zgadzacie się?

Agnieszka Chylińska poświęciła urodę dla projektu. Zmieniła się nie do poznania
fot. Pawel Wodzynski/East News, DDTVN East News, Instagram: @agnieszka.chylinska

Takiej przemiany nie spodziewali się nawet najzagorzalsi fani Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka, znana z zamiłowania do eksperymentów z urodą, tym razem przeszła samą siebie. Z pomocą charakteryzatorów, rzecz jasna.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska o plotkach na swój temat. Padły mocne słowa: „To plaga”

Nowa twarz Agnieszki Chylińskiej. Charakteryzatorzy dodali jej lat

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła fanów do tego, że nie boi się przechodzić radykalnych zmian. W czasie swojej wieloletniej kariery muzycznej artystka zaprezentowała się w wielu wydaniach. Każde z nich było przyjmowane przez fanów jej twórczości z wielkim entuzjazmem — w końcu nienaruszalnym prawem artystów jest swoboda wyrażania siebie poprzez odpowiedni image. Tym razem nie było inaczej. Chylińska pokazała internautom swoją nową twarz, a oni zalali ją morzem ciepłych słów. Część z nich pokusiła się nawet o porównanie polskiej wokalistki do gwiazdy "Pretty Woman", Julii Roberts.

Na instagramowym profilu Agnieszki Chylińskiej pojawił się kadr, który najprawdopodobniej pochodzi z jednego z nadchodzących teledysków. Artystka z pomocą charakteryzatorów porzuciła swój punkowy wygląd i zmieniła się w leciwą kobietę o siwych włosach i pooranej zmarszczkami twarzy. Czy w takim wydaniu rzeczywiście przypomina hollywoodzką gwiazdę?

Trochę taka starsza "Pretty Woman" — ocenił jeden z użytkowników Instagrama.

A ja myślałam, że to Julia Roberts — dodał drugi.

Zgadzacie się ze słowami internautów?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @agnieszka.chylinska