Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska ma dość. „Nie dajcie się nabrać”

2 min. czytania
15.03.2023 13:37
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Chylińska została ofiarą perfidnego oszustwa. Czym prędzej pospieszyła, aby ostrzec swoich fanów. W mocnych słowach zaapelowała i wyjaśniła, w czym rzecz.

Agnieszka Chylińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Fani jej ufają, a dla oszustów to tylko pożywka do wymyślania coraz to nowszych scamów. Artystka już raz została wykorzystana. Teraz ponownie zaapelowała, aby pod żadnym pozorem nie dać się nabrać.

Zobacz także:  Agnieszka Chylińska poświęciła urodę dla projektu. Zmieniła się nie do poznania

Agnieszka Chylińska zaapelowała do fanów

Artystka już raz została wykorzystana. Oszuści próbowali wyłudzić pieniądze, wykorzystując wizerunek Agnieszki Chylińskiej, dodatkowo zachęcając fanów do udziału w scamie: „Przekażę 5000 złotych w gotówce pierwszym 300 osobom, które poprawnie odgadną liczbę na obrazku”.

Sprawa została zgłoszona na policji, a management artystki informował, że za każdym razem podobne próby oszustw będą przekazywane organom ścigania. Niestety, sytuacja się powtórzyła.

Redakcja poleca

Tym razem oszuści wykorzystali fakt, że Agnieszka Chylińska często prowadzi relacje live na Facebooku. Dokleili jedynie zbitek cyfr i na fałszywym fanpage’u puścili nagranie dalej. Oferowali 1000 zł w gotówce dla pierwszych 100 osób, które odgadną liczbę z obrazka.

- Nie dajcie się nabrać! Ponownie FRAJERZY OSZUŚCI WYŁUDZACZE bazują na Waszej uwadze. Agnieszka Chylińska NIE PROWADZI ŻADNYCH TEGO TYPU AKCJI. Nie dajcie się okraść – przekazał management, a Agnieszka Chylińska również puściła post dalej na swoim fanpage’u na Facebooku.

- Właśnie przed chwilą bym się nabrała... Podszywanie się pod kogoś jest karalne... To, co jest w sieci, zawsze pozostanie, więc ten fejk powinien ponieść konsekwencje – napisała jedna z fanek. To właśnie pokazuje, z jakim sprytem działają oszuści, często bezkarnie wykorzystujący wizerunek osób publicznych.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS