Obserwuj w Google News

Agnieszka Chylińska z nietypowym apelem do fanów. „Gwiazdy też robią siku”

2 min. czytania
11.09.2023 08:05
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Chylińska w drodze na koncert w Opolu zatrzymała się na stacji benzynowej za potrzebą. Wydarzenie to niespodziewanie stało się inspiracją do nagrania filmiku na Instagrama z ważnym przekazem. O co chodzi?

Agnieszka Chylińska z nietypowym apelem do fanów. „Gwiazdy też robią siku”
fot. instagram.com/agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska właśnie kończy swoją trasę koncertową zatytułowaną „Jest nas więcej”, a już w lutym zaczyna kolejną, która jest zorganizowana z okazji 30-lecia jej pracy scenicznej. W drodze na jeden z koncertów musiało zdarzyć się coś mało przyjemnego, bo wokalistka zdecydowała się zaapelować do swoich fanów na Instagramie.

Zobacz też:  Agnieszka Chylińska zagra koncerty w USA. Biznes klasa, luksusowe hotele i grube pieniądze w tle

Agnieszka Chylińska „przyłapana” w łazience na stacji benzynowej

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie dużo koncertuje. W pierwszej połowie roku objechała kraj z trasą koncertową zatytułowaną „Never Ending Sorry”, by niemal od razu po jej zakończeniu rozpocząć kolejną - „Jest nas więcej”. Wokalistka i po tej trasie długo nie odpocznie, zaraz po niej zmierza do Niemiec, a następnie do USA, gdzie zagra dla Polonii. Przed nią więc jeszcze niemało występów, dlatego zdecydowała się na zwrócenie się do fanów z ważnym przekazem.

Gwiazda wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać, jak wychodzi z publicznej toalety. Głos zza kamery zaczyna wypytywać ją, jak się czuje, zmierzając na przedostatni koncert z trasy „Never Ending Sorry”. Chylińska odpowiedziała, że czuje się bardzo dobrze, ale ma jedno do powiedzenia.

Redakcja poleca
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska apeluje do fanów. „Gwiazdy też robią siku”

Agnieszka Chylińska zwróciła uwagę na to, w jakich okolicznościach została „przyłapana” i nagrywana bez zapytania o pozwolenie. Nie chciałaby, by takie sytuacje powtarzały się częściej. - Chciałabym uprzedzić ludzi, którzy zaczepiają mnie w momencie, kiedy wychodzę z toalety na stacji benzynowej, żeby zrozumieli, że gwiazdy też robią siku, że tzw. popularne osoby też mają prawo skorzystać z łazienki i mieć ochotę stamtąd szybko wyjść – powiedziała wokalistka.

Chylińska dodała, że nie będzie rozdawać autografów czy pozować do zdjęć w takich miejscach. - Wszyscy ci, którzy liczyli na to, że będę rozdawać autografy przed toaletą, przepraszam, że was rozczarowałam, ale ani to miejsce dobre do autografów, ani do zdjęć. Niektórzy nie mają wyczucia, lecz trudno – skwitowała.

Nie przegap
Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER