Obserwuj w Google News

Agata Rubik pokazała wyniki egzaminu córki. Internauci: "Toksyczna matka"

2 min. czytania
03.07.2023 19:10
Zareaguj Reakcja

Córka Agaty Rubik ma za sobą egzamin ósmoklasistki. Żona Piotra Rubika pochwaliła się wynikami pociechy, czym zirytowała wielu internautów. Zarzucono jej, że przelewa na dziecko swoje niespełnione ambicje.

Agata Rubik pokazała wyniki córki Heleny
fot. screen: Instargam @agata_rubik

Agata Rubik w 2008 roku wzięła ślub z Piotrem Rubikiem i dołączyła do grona krajowych celebrytek. Dziś jest popularną influencerką, która życie swoje i swojej rodziny relacjonuje fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prywatnie Agata i Piotr są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek. Starsza z dziewczynek, Helena, w tym roku zdawała egzaminy ósmoklasistki. Rubik postanowiła pokazać fanom wyniki pociechy, ale jej relacja nie spotkała się z pozytywną reakcją.

Agata Rubik pokazała wyniki córki z egzaminu ósmoklasistki

Na profilu Agaty Rubik na Instagramie pojawiła się relacja, w której celebrytka pokazała swoją córkę sprawdzającą wyniki egzaminu ósmoklasistki. Choć Helena poinformowała, że "nie ma to dla niej znaczenia", jej mama wydawała się bardzo przejęta.

- Myślałaś, że dostaniesz stówę z matmy, a ci zabrali jakieś punkty (...) Nie, no, Hela, całkiem nieźle, jak na dziecko, które nie chodziło do polskiej szkoły - oceniła Agata.

Helena nie ma się czego wstydzić, otrzymała 93 procent z języka polskiego, 96 z matematyki i 98 z języka angielskiego. Zdaniem internautów to mama nastolatki musi się nad sobą zastanowić.

Redakcja poleca

Agata Rubik skrytykowana. Przelewa niespełnione ambicje na córkę?

Internauci z pewnością są pod wrażeniem wyników Heleny, ale nie oszczędzają jej mamy. Pojawiły się opinie, że Agata Rubik nie docenia córki, żąda od niej perfekcji, być może nawet przelewa na nią niespełnione edukacyjne ambicje.

- Matka, której źle szło w szkole i niespełnione ambicje przelewa na dziecko. Czy może być gorzej?

- "Zabrali ci jakieś punkty". Zamiast cieszyć z sukcesu dziecka, na wszelki wypadek poszukała "onych" winnych tego, że ten sukces nie wygląda tak, jak ona chciała.

- Psycholodzy dziecięcy załamują ręce, jak coś takiego słyszą od rodziców. Żeby jeszcze mamusia mogła się pochwalić wyższym wykształceniem, ale sama ledwo skończyła liceum.

- Ona jest toksyczną kobietą i matką, widać to często w jej zachowaniu - czytamy.

Post Agaty Rubik
fot.