Obserwuj w Google News

Afera w "Ślub od pierwszego wejrzenia". Poślubił kuzynkę byłej żony

2 min. czytania
26.06.2023 21:16
Zareaguj Reakcja

Paweł Olejnik z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" rozwiódł się i poślubił kuzynkę byłej żony. Uczestnik pochwalił się zdjęciami z ceremonii. Komentarze fanów były jednak podzielone. 

Paweł Olejnik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poślubił kuzynkę byłej żony Kasi
fot. Instagram:@slubodpierwszegowejrzenia

Paweł Olejnik szukał szczęścia w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Udało mu się nawiązać bliską relację z Kasią i stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Niestety w ich związku od początku się nie układało. W końcu doszło do rozstania, lecz Paweł szybko pocieszył się w ramionach... kuzynki byłej żony, Klaudii. Co ciekawe, poznał ją na swoim weselu. W miniony weekend Paweł i jego nowa wybranka wzięli ślub. 

Redakcja poleca

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł Olejnik poślubił Klaudię

Początkowo Paweł nie zwracał uwagi na Klaudię, ale gdy jego małżeństwo z Kasią dobiegło końca, kobieta wzięła sprawy w swoje ręce i odezwała się do Pawła. Okazało się, że los im sprzyja, zaiskrzyło niemal od razu. W grudniu zeszłego roku Paweł oświadczył się Klaudii, a przed paroma dniami odbył się ich ślub. 

- Tak miało być, to przeznaczenie. Gratulacje! - cieszą się szczęściem nowożeńców internauci komentujący ślubne zdjęcia.

Niektórzy wprawdzie wytykali Pawłowi kontrowersyjną relację, jak by nie było - z kuzynką byłej żony, ale złośliwości nie przyćmiły pozytywnych reakcji, które wywołały wieści o jego ślubie z Klaudią. 

Kasia jest zła z powodu ślubu Pawła z jej kuzynką? 

A co na temat związku Pawła z Klaudią sądzi Kasia? Okazuje się, że była żona uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ma mu za złe, że poślubił jej krewną. - Dlaczego miałbym mieć? W końcu to ja ich poznałam - odparła na pytanie ciekawskich fanów. Ponadto życzyła Pawłowi i Klaudii szczęścia na nowe drodze. Zapewniła też, że cały czas utrzymuje kontakt z kuzynką, a związek Klaudii z jej byłym mężem nie wpłynął negatywnie na ich relacje.