Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski opowiedział o konflikcie z bratem. „To była wojna”

2 min. czytania
30.05.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski długo pozostawał w konflikcie z bratem, Jakubem Zdrójkowskim. Bracia-bliźniacy nie rozmawiali ze sobą przez 8 lat. Jak udało im się dojść do porozumienia?

adam-zdrójkowski-opowiedział-o-konflikcie-z-bratem-to-była-wojna
fot. Michał Żebrowski/Dzień Dobry TVN/East News

Adam Zdrójkowski zdobył ogólnopolską popularność dzięki roli w serialu TVP Rodzinka.pl”. Wcześniej pojawił się na ekranie w „ Rodzinie zastępczej Polsatu. Wówczas partnerował mu brat, Jakub Zdrójkowski, który lata później wystąpił w jednej z edycji show „ Twoja twarz brzmi znajomo”.

Braciom długo nie udawało się zbudować bliskiej relacji. - Właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat - mówił Adam w rozmowie z „Co za tydzień”. W najnowszym wywiadzie zdradził więcej szczegółów dotyczących trudnych kontaktów z Jakubem.

Adam Zdrójkowski długo nie rozmawiał z bratem. Wszystko zmieniło jedno wydarzenie

Dziennikarze Party zapytali Adama Zdrójkowskiego, jak teraz wygląda jego relacja z bratem. Okazuje się, że w przeszłości bliźniacy prowadzili prawdziwą „wojnę”. Na szczęście najgorsze mają już za sobą.

- Mieliśmy skrajne charaktery, niepodobne do siebie. (...) Ta wojna była. Już tej wojny nie ma. Ja się bardzo cieszę, już od kilku lat normalnie rozmawiamy, spędzamy razem czas - wyznał aktor.

Zdrójkowski miał też kibicować bratu gdy ten występował w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Szczególną uwagę zwrócił na jego wykon utworu „Chciałbym umrzeć z miłości”.

- Powiedziałem Kubie, żeby tego nie spierdzielił, bo jest to piosenka bliska memu sercu. I też jaram się, że to zaśpiewał. I nie zapomnę, co zrobił jeszcze po występie, że dał kwiaty moim dziadkom na 52. rocznicę ich ślubu. (...) Łzy pociekły mi po polikach i dalej jestem mu wdzięczny za to, że to zrobił. A wykon był świetny, uważam - powiedział.

Redakcja poleca

Relacje braci miały poprawić się po trudnym rozstaniu aktora z Wiktorią Gąsiewską. - Zakończył się mój wieloletni związek, miałem swoje problemy. Nie było lekko. Brat przyszedł mi wtedy z pomocą - zdradził Adam na łamach Faktu. - Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń. (…) Ciężko żyć z bratem, ale bez niego jeszcze trudniej - podsumował Kuba.

adam-zdrójkowski-kuba-zdrójkowski
fot. VIPHOTO/East News
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News