Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Nigdy nie był tak szczery

2 min. czytania
25.02.2023 22:33
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl" i przez wiele lat tworzyli parę. Aktor skomentował po czasie rozstanie z ukochaną. Był niezwykle szczery.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
fot. VIPHOTO/East News

Adam Zdrójkowski wypowiedział się na temat związku z Wiktorią Gąsiewską. Aktor otworzył się na temat tego, jak ułożył sobie życie po rozstaniu i jak się obecnie czuje. Powiedział też, co myśli o randkowaniu z fankami.

Zobacz także: Konflikt braci Zdrójkowskich. Adam i Kuba nie odzywali się do siebie przez lata

Adam Zdrójkowski o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Nigdy nie był tak szczery

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się już jakiś czas temu. Co więcej, aktorka ma nowego partnera i spotyka się z Jasperem Sołtysiewiczem. Mimo to wiele osób wciąż zadaje im pytania o były związek. Jak podaje pudelek.pl, Adam Zdrójkowski wypowiedział na ten temat w jednym z ostatnich wywiadów.

Redakcja poleca

- Myślę, że człowiek dojrzewa po prostu i nie chce wchodzić w bezsensowne wojny, przekomarzanie się czy coś podobnego. Nie chcę wchodzić dalej w ten temat, ale myślę, że dojrzałość to bardzo ważna rzecz, przede wszystkim w takim naszym świecie, gdzie każde kłótnie, czy bezsensowne informacje mogą się odbić na dwóch osobach i nikomu tego nie polecam - zdradził.

Zdrójkowski wyznał przy okazji, że nie jest obecnie zakochany, a pytania o dziewczynę bardzo go krępują. Okazuje się, że do aktora odzywa się wiele fanek, zapraszają go głównie na studniówki. Do tej pory jednak nie skorzystał z zaproszeń.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska: jak długo byli parą?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska spotykali się w latach 2017-2021.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski upokorzył Katarzynę Cichopek? Pokazał krępujące nagranie

RadioZET.pl/pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl