Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę? Wiktoria Gąsiewska to już przeszłość

2 min. czytania
03.03.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się w 2021 roku, a rozpad ich związku wstrząsnął internautami. Od czasu do czasu w mediach pojawiały się plotki o rzekomym zejściu się pary, ale żadna z nich się nie potwierdziła. W końcu stało się jasne, że gwiazdy chcą zostawić swój związek za sobą. Czy Adam Zdrójkowski znalazł sobie nową dziewczynę?

Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę? Wiktoria Gąsiewska to już przeszłość
fot. VIPHOTO/East News

Od momentu, w którym Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska ogłosili rozstanie, internauci są żywo zainteresowani ich życiem uczuciowym. W pewnym momencie stało się jasne, że w życiu Gąsiewskiej pojawił się ktoś nowy. Aktorka pokazała się na jednej z branżowych imprez w towarzystwie gwiazdora "Barw szczęścia" Jaspera Sołtysiewicza. Zdrójkowski wyraźnie zaznaczył, że nie chce wypowiadać się na temat swojej byłej dziewczyny.

Myślę, że człowiek dojrzewa po prostu i nie chce wchodzić w bezsensowne wojny, przekomarzanie się czy coś podobnego. Nie chcę wchodzić dalej w ten temat, ale myślę, że dojrzałość to bardzo ważna rzecz, przede wszystkim w takim naszym świecie, gdzie każde kłótnie, czy bezsensowne informacje mogą się odbić na dwóch osobach i nikomu tego nie polecam - tłumaczył w rozmowie z Pudelkiem.

Od dawna wiele osób zastanawia się, czy aktor "Rodzinki.pl" ma wybrankę. Jedna z jego ostatnich publicznych wypowiedzi może rzucać na tę sprawę nieco światła.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Nigdy nie był tak szczery

Adam Zdrójkowski ma dziewczynę?

Adam Zdrójkowski pojawił się na konferencji organizowanej przez producentów podróżniczego show "Azja Express". Towarzyszył mu jego ojciec, który postanowił odnieść się do życia uczuciowego aktora. Zdradził nigdy nie miał zamiaru wybierać swojemu synowi partnerki. Zaznaczył jednak, że zależy mu na tym, by jego synowa potrafiła zapanować nad Adamem.

Niech on dokonuje wyborów, bo rodzice czasami mijają się z oczekiwaniami swoich dzieci. Ja nigdy nie narzucam schematu, czy wizerunku, czy charakteru kobiety. Jedno jest ważne: aby go trzymała w ryzach - zdradził reporterom Jastrzabpost.pl

Czy Adam Zdrójkowski kogoś ma? Z powyższej wypowiedzi wynika, że gwiazdor wciąż jest sam. Jednak nieco później sam Zdrójkowski powiedział coś, co zdaniem dziennikarzy serwisu Pomponik.pl może sugerować, że wcale nie jest singlem.

Kto wie, czy singla? Ale fakt faktem dobrze czuję się w każdej roli - zdradził Zdrójkowski.

Czy Adam Zdrójkowski spotyka się z kimś w tajemnicy przed fanami? A może nie jest pewny, czy nowa znajomość przerodzi się w coś więcej i nie chce zapeszać? Możliwe też, że aktor po prostu świetnie czuje się sam ze sobą i wcale nie chciał sugerować, że ma wobec kogoś poważne plany. Jego fani z pewnością czekają na nowe informacje na temat jego życia prywatnego. Być może już niedługo aktor zdradzi im coś więcej.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/Jastrzapost.pl/Pudelek.pl