Obserwuj w Google News

Adam Zdrójkowski spotyka się z Vanessą Rojewską? Poznaliśmy prawdę

2 min. czytania
08.05.2023 11:58
Zareaguj Reakcja

Przez pewien czas Adam Zdrójkowski z „Rodzinki.pl” i Wiktoria Gąsiewska byli nierozłączni. Jednak, jak to w młodości bywa, ich uczucie okazało się nietrwałe i ich drogi w końcu się rozeszły. Dziś Gąsiewska kojarzona jest z Jasperem Sołtysiewiczem, a Zdrójkowski? Wiemy, co łączy go z Vannesą Rojewską.

Adam Zdrójkowski ma dziewczynę? Co łączy go z Vanessą Rojewską?
fot. Instagram: @vanessarojewska/@adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska razem podbijali show-biznes. Przez cztery lata byli jedną z najgorętszych gwiazdorskich par. Mimo to ich związek nie przetrwał próby czasu. W październiku 2021 roku Gąsiewska opublikowała w sieci oświadczenie, w którym wyjaśniła, że jej miłosna relacja z gwiazdorem „Rodzinki.pl” to już przeszłość.

„Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania” – napisała na insta story.

Chociaż od ich rozstania minęło już sporo czasu, echa tej decyzji wciąż nie milkną. Nie tak dawno o związku Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej wypowiedział się brat aktorki. Okazuje się, że nie ma o byłym swojej siostry najlepszego zdania.

Po prostu źle ją traktował – powiedział w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd.

Dziś zarówno Gąsiewska, jak i Zdrójkowski próbują ułożyć sobie życie.

Redakcja poleca

Co łączy Adama Zdrójkowskiego z Vanessą Rojewską?

Wiktoria Gąsiewska spotyka się z Jasperem Sołtysiewiczem z „Barw szczęścia”. A Adam Zdrójkowski? Od pewnego czasu w sieci krążą plotki, sugerujące, że młody aktor ma się ku influencerce Vanessie Rojewskiej. Ile w tym prawdy?

W wywiadzie dla Świata Gwiazd Rojewska wyjaśniła, że jej relacja ze Zdrójkowskim nie jest romantyczna. Postrzega Adama jako dobrego kolegę, który służy jej radą, gdy Vanessa tego potrzebuje.

Adam jest moim dobrym kolegą, więc jak to ze znajomymi bywa, czasem gdzieś się razem wychodzi, spotyka w większym czy mniejszym gronie, wiem, że mogę liczyć na jego pomoc. Nie ma w tym nic dziwnego, czy nieodpowiedniego, szczególnie że ja dopiero poznaję ten świat, z którym jemu przyszło się już obyć. To zły kierunek, by przypisywać nam jakiekolwiek wzajemne uczucia — wytłumaczyła Rojewska.

Źródła: RadioZET.pl/Swiatgwiazd.pl