Zamknij

Ada i Michał z "Rolnika" szaleją z miłości! Odrzucona Marta komentuje

02.12.2022 13:52

Finałowy odcinek 9. edycji programu TVP „Rolnik szuka żony” obfitował we wzruszające deklaracje uczestników. Prawdziwy szok wywołali jednak Michał i Ada, ogłaszając na wizji swoje zaręczyny. Związek pary skomentowała odrzucona kandydatka – Marta. Czy wciąż nie pogodziła się z decyzją rolnika?

Ada i Michał znaleźli miłość w "Rolniku"!
fot. PIOTR MATEY / TVP / East News

Od kiedy zgasły kamery, zapadły ostateczne decyzje i codzienny spokój ponownie zagościł na gospodarstwach uczestników ostatniej edycji programu TVP „Rolnik szuka żony” minęło już trochę czasu. W finałowym odcinku serii na wizji zaręczyny ogłosili ulubieńcy widzów – Michał i jego wybranka Ada. Głos zabrała również Marta, która początkowo brana była za faworytkę w walce o względy rolnika. Czy ma do niego żal?

Michał i Ada wprost szaleją za sobą. Para jest już po ślubie?

Tegoroczny finałowy odcinek serii kręcono w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Okoliczności sprzyjały romantycznym spacerom i czułościom. Ku uciesze widzów, jednak poza okiem kamery, oświadczyny rolnika Michała przyjęła wybrana przez niego Adrianna. Jak powszechnie wiadomo, początkowo to nie ona była faworytką w boju o serce rolnika…

Na gospodarstwie najlepiej odnalazła się Marta. Szybko złapała dobry kontakt z rodzicami Michała, którzy oczyma wyobraźni widzieli ją u boku swojego syna na ślubnym kobiercu. Finalnie, to jednak do Adrianny mocniej zabiło serce rolnika i Marta ze łzami w oczach odjechała do domu.

Widzowie spekulują, że para jest już nawet po ślubie, a niebawem powita na świecie pierwsze dziecko. Sam Michał i Ada nie komentują tych sensacyjnych doniesień. Nie ukrywają jednak, że szaleją za sobą i są szczęśliwie zakochani.

Marta komentuje związek pary. Czy pogodziła się decyzją Michała?

Na oczach milionów telewidzów Marta starała się zdobyć względy młodego rolnika. Od początku udzielała się w pracach na gospodarce. Polubili ją rodzice i znajomi Michała. Niestety, nie udało jej zbudować z chłopakiem romantycznej relacji. Dziewczyna musiała wrócić do domu tuż przed finałem. Czy kryje urazę?

Michał i Adrianna jesteście świetną parą! Było wiele emocji i przeżyć...ale to była piękna, niezapomniana przygoda. Poznałam ciekawych i wspaniałych ludzi. Z pewnością jest to pamiątka na całe życie. Wszystkim rolnikom i uczestnikom tej edycji oraz poprzednich życzę dużo miłości i szczęścia, bo każdy na nie zasługuje!

- napisała na Instagramie.

Wygląda więc na to, że Marta pogodziła się z decyzją Michała i szczerze kibicuje jego związkowi z Adą. Czy sama znalazła po programie miłość? Na razie skupiła się na pracy i żniwach w rodzinnym gospodarstwie.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

loader