Zamknij

Zofia Zborowska śpiewa kołysankę córeczce. Urocze wideo podbija sieć [WIDEO]

30.08.2021 11:47

Zofia Zborowska niedawno po raz pierwszy została mamą córeczki Nadziei. Świeżo upieczona mama cieszy się macierzyństwem i spędza każdą wolną chwilę z maleństwem. Ostatnio opublikowała urocze wideo, na którym śpiewa córeczce kołysankę. Uroczy filmik podbija sieć.

Zofia Zborowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno zostali rodzicami córeczki Nadziei. Młodzi rodzice nie posiadają się ze szczęścia i niemal każdą chwilę spędzają z maleństwem. Ostatnio Zofia Zborowska opublikowała na swoim Instagramie wideo, na którym śpiewa dziewczynce kołysankę. Zborowską bardzo poruszyła piosenka Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego "Przypływy" i to właśnie ją zaśpiewała malutkiej Nadziei.

Zobacz też: Zofia Zborowska ujawnia szczegóły porodu. Czy będzie towarzyszył jej mąż?

Zofia Zborowska śpiewa kołysankę córeczce. Urocze wideo podbija sieć [WIDEO]

Wideo rozczuliło wielu fanów Zborowskiej, którzy pod filmikiem zostawili mnóstwo ciepłych komentarzy. "Ja! rozrywa serce" - zachwycała się Kayah. "Ślicznie Zosiu. Po raz kolejny powiem, powinnaś śpiewać" - dodała Agata Rubik. "Wspaniałe" - dodawała Klaudia Halejcio.

Zofia Zborowska w odpowiedzi na jedno z pytań na Instagramie zdradziła, że jako świeżo upieczona mama jest bardzo szczęśliwa, ale też bardzo zmęczona.

"Jestem cholernie szczęśliwa i zakochana po uszy, ale też bardzo zmęczona i przestraszona tym, jak teraz będzie wyglądać moje życie. Wiem jednak, że nadal szaleją mi hormony, więc nie przywiązuję się jakoś super do swoich myśli i staram się skupiać na miłości do tej małej istotki" - pisała niedawno aktorka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pobrali się w sierpniu 2019 roku.

loader