Zamknij

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Anna Lewandowska zachwycona uroczystością [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
14.08.2019 10:29

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niecałe trzy miesiące po zaręczynach wzięli ślub. Aktorka i siatkarz pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciami z ceremonii. Fotografię z wesela pokazała również Anna Lewandowska, która nie kryła swojego wzruszenia.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Anna Lewandowska zachwycona uroczystością [ZDJĘCIA]
fot. Piotr Molecki/East News

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się w sierpniu 2018 roku podczas eventu jednej z marek odzieżowych i od razu między nimi zaiskrzyło. Media głośno komentowały związek znanej z roli w „Barwach szczęścia” córki Wiktora Zborowskiego i polskiego siatkarza.

Zakochani nie czekali zbyt długo z poważną decyzją, w maju podczas wyjazdu z przyjaciółmi się zaręczyli. Jak się okazuje, Zofia i Andrzej również ze ślubem nie czekali zbyt długo. Powiedzieli sobie „tak” niecałe trzy miesiące po zaręczynach. We wtorek 13 sierpnia pochwalili się zdjęciem z ceremonii.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem

Na Instagramie Zofii Zborowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym wraz ze świeżo upieczonym mężem chwalą się ślubnymi obrączkami. Na fotografii widać również kreację Zofii, aktorka wybrała klasyczną sukienkę z koronkowymi rękawami. Wśród gości znalazła się między innymi Anna Lewandowska, która nie kryła wzruszenia, czemu dała wyraz w mediach społecznościowych.

Małżeństwo. Prawdziwa miłość. Wzruszona na maksaaaaaa! – napisała żona Roberta Lewandowskiego.

Prawdziwą atrakcją ślubu Zborowskiej i Wrony była również Wieśka, ukochany piesek pary. Podobnie jak panna młoda, suczka miała na sobie ślubną kreację. Małżonkowie znani są z miłości do zwierząt, nic więc dziwnego, że zamiast kwiatów od gości zażyczyli sobie karmę, która przekazana zostanie schronisku.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

 

RadioZET.pl/MF