Zamknij

Zenek Martyniuk nie zobaczy wnuczki w jej urodziny? Dramat gwiazdora disco polo

02.02.2021 16:49

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta znów przeżywają trudne chwile. Jak podaje "Super Express", gwiazdor disco polo bardzo chciał zorganizować przyjęcie urodzinowe dla wnuczki. Niestety, nie będą mogli zobaczyć małej Laury.

Zenek Martyniuk
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta dbają o relacje rodzinne. Po konflikcie Daniela Martyniuka z byłą żoną i matką swojego dziecka Eweliną z Rusocic to właśnie oni postanowili zrobić wszystko, żeby utrzymać kontakt z wnuczką, Laurą. W jednej z ostatnich rozmów z mediami Zenek Martyniuk zdradził, że często dzwonią do byłej żony ich syna. Dodał, że ich wnuczka uwielbia rozmowy z dziadkami.

- Jesteśmy w stałym kontakcie z Eweliną i Laurą. Często do siebie dzwonimy i widzimy na facetime. Laura bardzo się cieszy na te spotkania, śpiewa i chętnie z nami rozmawia - przekazał gwiazdor disco polo w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Zenek Martyniuk w podręczniku do polskiego. „To jedynie aluzja literacka”

Zenek Martyniuk nie spotka się z wnuczką?

Niestety, ze względu na pandemię kontakt z wnuczką jest utrudniony. Zenek Martyniuk nie mógł zaprosić Eweliny i Laury na święta Bożego Narodzenia. Teraz okazuje się, że nie zorganizuje także przyjęcia urodzinowego dla wnuczki, która niedługo skończy dwa latka. Przyczyną jest nie tylko ryzyko zakażenia koronawirusem, ale także ciągle trwający konflikt między Eweliną a Danielem Martyniukiem, który na dodatek niedawno zaczął spotykać się z inną kobietą. O dramatycznej sytuacji Martyniuków opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z otoczenia rodziny.

- Zenek i Danusia chcieliby jeździć do Laury jak najczęściej, ale rodzice Eweliny boją się wizyt gości w czasie pandemii. Doskonale wiedzą, że Zenek spotyka się z ludźmi, grywa koncerty dla telewizji, więc naraża na zakażenie koronawirusem nie tylko siebie, ale i rodzinę (...) Może i by Ewelina przyjechała z Laurą na trochę do Zenka i Danki, ale nie chce konfrontacji z Faustyną. Daniel coraz częściej widywany jest na mieście ze swoją dawną miłością. Niedawno Faustyna była w Białowieży, gdzie Martyniukowie mają drugą posiadłość - przekazał informator w rozmowie z tabloidem.