Zamknij

Zenek Martyniuk nie spędzi świąt z wnuczką. Smutne wyznanie króla disco polo

22.12.2020 11:15

Zenek Martyniuk, podobnie jak większość Polaków, spędzi tegoroczne święta tylko w gronie najbliższych osób. Król disco polo nie będzie mógł się spotkać z ukochaną wnuczką. Muzyk nie kryje smutku w związku z tą sytuacją.

Zenek Martyniuk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zenek Martyniuk niedawno zapewniał, że chce spędzać z wnuczką jak najwięcej czasu. Choć jeszcze we wrześniu relacje rodziny Martyniuków z byłą żoną Daniela, Eweliną, były dość oziębłe, teraz sytuacja zdecydowanie się poprawiła. Król disco polo przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że często rozmawia z matką dziecka ich syna i stara się poprawić kontakty w rodzinie.

- Zarówno my, jak i Daniel będziemy chcieli odwiedzać wnuczkę najczęściej, jak tylko się da. Często dzwonimy do Eweliny, Ewelina też do nas dzwoni, albo łączymy się na facetime i wtedy rozmawiamy z Laurą, która śpiewa piosenki. Jest fajnie - zdradził Zenek Martyniuk.

Zobacz także: Zenek wybrał strój na Sylwestra? Koszula od króla życia wzbudza kontrowersje [FOTO]

Zenek Martyniuk nie spotka się z wnuczką w Wigilię

Zenek Martyniuk bardzo cieszy się z szansy bliższego poznania wnuczki. Jak twierdzi Danuta Martyniuk, dziewczynka jest bardzo uzdolniona jak na swój wiek.

- Wspaniała dziewczynka, bardzo mądra. Moja żona jest pielęgniarką i ostatnio zwróciła uwagę, że mała jest nadzwyczaj rozwinięta jak na swój wiek. Laura dopiero 12 lutego w przyszłym roku skończy dwa latka, a Danka mówi, że jest tak bystra, jakby miała co najmniej dwa i pół roku. Rozróżnia kolory, śpiewa. Sam jestem pod dużym wrażeniem - podkreślił Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Niestety, dziadkowie nie będą mieli szansy zobaczyć wnuczki w czasie świąt Bożego Narodzenia. Wprowadzone obostrzenia ograniczają spotkania do maksymalnie 5 zaproszonych gości. Zenek Martyniuk, podobnie jak większość Polaków, spędzi skromne święta w gronie najbliższych.

- W tym roku już niestety pewnie nie uda nam się spotkać przez te wszystkie obostrzenia, ale po Nowym Roku mam nadzieję, że tak. W święta spotkamy się na video rozmowach przez telefon - dodał wykonawca disco polo.

loader