Obserwuj w Google News

Zenek Martyniuk nie kryje dumy z syna. Spora zmiana: "Daniel naprawdę się ogarnął"

2 min. czytania
05.10.2021 11:00
Zareaguj Reakcja

Zenek Martyniuk zdradził, jak w ostatnim czasie zmieniło się życie jego syna. Daniel Martyniuk, który w przeszłości miał problemy z prawem, teraz wychodzi na prostą. Praca na statku wiele go nauczyła.

Zenek Martyniuk
fot. Piotr Matusewicz/East News

Daniel Martyniuk w ostatnich latach często określany był jako skandalista. O synu gwiazdora disco polo głośno zrobiło się niedługo po jego ślubie z Eweliną. Świeżo upieczony mąż pokłócił się ostro ze swoją ukochaną, która w tym czasie była w ciąży, a w sprawie interweniowała policja. Ostatecznie po długich bataliach w internecie oraz rozprawach w sądzie jesienią 2020 roku doszło do rozwodu.

Nie był to jednak koniec kontrowersji związanych z synem Zenka Martyniuka. Daniel miał problemy z prawem, spowodowane m.in. z posiadaniem narkotyków czy prowadzeniem samochodu bez prawa jazdy. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten trudny etap młody Martyniuk ma już za sobą. Jak twierdzi król disco polo, praca na statku jako majtek dobrze wpłynęła na zachowanie jego syna.

Redakcja poleca

Zenek Martyniuk chwali syna. Daniel Martyniuk skończył z używkami

Zenek Martyniuk w rozmowie z "Twoim Imperium" nie kryje dumy ze zmian, jakie zaszły w Danielu. Przyznał, że syn zerwał z używkami, a nawet zaczął dbać o formę.

- Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny [...] Znowu zaczął biegać. Nawet po pokładzie, gdy skończy pracę. A w przerwie między rejsami w ogóle go nie ciągnie do używek. Gdy był u nas w domu nie było z nim żadnych problemów - zdradził król disco polo.