Obserwuj w Google News

Zenek Martyniuk nie będzie promowany w TVP? Powodem zachowanie syna muzyka

2 min. czytania
27.08.2020 16:48
Zareaguj Reakcja

Zenek Martyniuk będzie miał problemy w Telewizji Polskiej? Jak donosi serwis Plejada.pl, władze TVP zdenerwowały się, czytając kontrowersyjny wpis syna muzyka, Daniela. Zenon Martyniuk postanowił skomentować całą sprawę.

Zenek Martyniuk
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Zenek Martyniuk może mieć kłopoty w Telewizji Polskiej? Jak czytamy na Plejadzie, powodem irytacji władz TVP miał być wpis syna Martyniuka - Daniela Martyniuka.

"Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać. Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się ta walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób. Zniszczyć rząd!" - pisał w mediach społecznościowych Daniel Martyniuk.

Zenek Martyniuk ma kłopoty w TVP? Powodem wpis Daniela Martyniuka w mediach społecznościowych

Jak donosi Plejada.pl prezes TVP jest wściekły na syna Zenka.

"Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. 

Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne" - podawał informator serwisu Plejada.pl. Jak się jednak okazuje, Zenek Martyniuk zaprzecza, jakoby nad jego relacjami z TVP wisiały czarne chmury. Gwiazdor disco polo zdementował plotki w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

"Ja nie czytam takich plotek, więc nie wiem, o co chodzi, ale nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktował. O żadnym zerwaniu współpracy nie ma mowy. Ja to jestem ja, a syn to jest syn. Dzwonił do mnie organizator koncertu w TVP, bo w niedzielę gramy zakończenie lata i wszystko się odbędzie zgodnie z planem" - powiedział w rozmowie z Plotkiem Zenek Martyniuk.

RadioZet.pl. Plejada.pl/ Plotek

Posłuchaj podcastu