Obserwuj w Google News

Zenek Martyniuk dostał rolę w serialu. Zagra w telewizyjnym hicie

1 min. czytania
22.09.2021 19:28
Zareaguj Reakcja

Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych gwiazdorów muzyki disco-polo. Tym razem piosenkarz będzie mógł się sprawdzić w zupełnie nowej roli. Martyniuk otrzymał angaż w popularnym serialu.

Zenek Martyniuk
fot. Adam Burakowski/REPORTER

Zenek Martyniuk od lat uchodzi z najpopularniejszego gwiazdora disco-polo. Jego hity nucą kolejne pokolenia, a on sam w krótkim czasie stał się gwiazdorem uwielbianym przez tłumy. Martyniuk poza tworzeniem kolejnych hitów disco-polo, występuje w reklamach czy telewizyjnych programach. Niedawno dostał też angaż w telewizyjnym serialu. Mowa o produkcji "Lombard. Życie pod zastaw", opowiadający losy właściciela miejscowego lombardu, rodziny oraz jego pracowników.

Zobacz też: Zenek Martyniuk nie zobaczy wnuczki w jej urodziny? Dramat gwiazdora disco polo

Zenek Martyniuk dostał rolę w serialu. Zagra w telewizyjnym hicie

Zenek Martyniuk zagra samego siebie. Pojawi się w serialowym lombardzie po tym, gdy jego ukochana gitara zostanie skradziona. Instrument z rąk złodzieja trafi do pracowników lombardu, którzy szybko odkrywają, do kogo naprawdę należy gitara. Gwiazdor disco-polo gościnnie pojawi się w 470. odcinku serialu emitowanego na antenie TV Puls.

To nie pierwszy raz, gdy w serialu "Lombard. Życie pod zastaw" gości osobowość telewizyjna. Widzowie mogli już oglądać m.in. Radka Liszewskiego, Katarzynę Pakosińską, Krzysztofa Hanke czy Michała Wiśniewskiego.

Te gwiazdy Hollywood mówią po polsku! [ZDJĘCIA]