Obserwuj w Google News

You Can Dance - Nowa Generacja znika z ramówki. Czy zobaczymy nowe odcinki programu?

2 min. czytania
30.09.2021 12:41
Zareaguj Reakcja

"You Can Dance - Nowa Generacja" znika z piątkowej ramówki TVP2. Telewizja Polska zdecydowała się na poważne zmiany, czy zobaczymy nowe odcinki show?

You Can Dance - Nowa Generacja
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

" You Can Dance - Nowa Generacja" to nowy format na antenie Telewizji Polskiej, który jest rozwinięciem klasycznego fomratu "You Can Dance". Tym razem jednak na ekranach możemy oglądać występy często bardzo młodych tancerzy, którzy profesjonalną karierę mają przed sobą. W programie biorą udział osoby w wieku od 8 do 13 lat, które jednak niejednokrotnie pokazują umiejętności, jakich zazdrościć im mogą o wiele starsi koledzy i koleżanki. Producenci postawili na znane i lubiane gwiazdy TVP, gospodyniami show są Ida Nowakowska oraz Roksana Węgiel, a taneczne występy oceniają Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola.

Program cieszy się dużą popularnością i, zdaniem wielu osób, może pomóc w popularyzacji tańca wśród dzieci i młodzieży. Nie jest tajemnicą, że program skierowany jest do całych rodzin, jednak zdaniem stacji do tej pory emitowany był w godzinach, które uniemożliwiały jego oglądanie najmłodszym. Widzowie przyzwyczajeni do emisji "You Can Dance - Nowa Generacja" w piątki o godzinie 20.00 będą musieli przygotować się na zmiany.

Redakcja poleca

You Can Dance - Nowa Generacja: zmiana dnia i godziny emisji programu. Kiedy obejrzymy nowe odcinki?

Na profilu "You Can Dance - Nowa Generacja" na Instagramie pojawił się  post, w którym poinformowano widzów o zmianie dnia i godziny emisji programu. Najnowszy odcinek tanecznego show zobaczymy w niedzielę 3 października o godzinie 17.15 na antenie TVP1. Zmiana ma być podyktowana chęcią zaproszenie przed ekrany całych rodzin.

- You Can Dance - Nowa Generacja" jest propozycją stworzoną z myślą o całych rodzinach. Podjęliśmy decyzję o zmianie dnia i godziny emisji właśnie na prośbę rodzin, dla których dotychczasowa pora (emisja kończyła się po 22:20) uniemożliwiała wspólne oglądanie programu - cytuje słowa Jacka Kurskiego portal Plotek.

Nie wszyscy widzowie są zachwyceni zmianą, pojawiły się głosy, że piątek był lepszym dniem do oglądania dziecięcej wersji "You Can Dance".

- Nie, piątek był lepszy, bo nie każdy ma czas w niedzielę o 17.15.

- W piątek o 20:00 było lepiej. Zawsze można było obejrzeć powtórkę w sobotę przed 12:00 - czytamy.

Miejmy nadzieję, że wielbiciele programu szybko przyzwyczają się do zmian w emisji.