Zamknij

Wróżbita Maciej ostrzega Polaków. Przerażająca wizja niedalekiej przyszłości

27.07.2022 11:18

Wróżbita Maciej, czyli Maciej Skrzątek w rozmowie z serwisem Pomponik.pl opowiedział o niedalekiej przyszłości. Jeden z najpopularniejszych wróżbitów nie ma dla Polaków dobrych wieści.

Wróżbita  Maciej
fot. Ibstagram.com/ Wróżbita Maciej Skrzątek

Wróżbita Maciej nie ma dla nas dobrych wieści. Maciej Skrzątek w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl zdradził, co może nas czekać w nadchodzącej przyszłości. Gwiazdor ostrzega przed ufaniem technologii.

"Sytuacja staje się bardzo poważna. Chodzi o to, że Pluton przebywa około trzydziestu lat w jednym znaku zodiaku. W 2023, czyli za chwilę, przechodzi ze znaku Koziorożca do Wodnika, tym razem na nieco krócej, bo 21 lat. To spowoduje maksymalny wzrost technologii, a świat stanie się niczym z filmu science fiction. 

Zobacz też: Wróżbita Maciej dokonał coming outu. Opowiedział o swojej orientacji

 Wróżbita Maciej ostrzega Polaków. Przerażająca wizja niedalekiej przyszłości

Mówię to całkowicie poważnie. Z odkrytych w tym czasie technologii ludzkość korzystać będzie przez kolejnych 360 lat. Warto wiedzieć, że także w 2026 Uran przechodzi do znaku Bliźniąt i według astrologów na świecie mogą pojawić się nawet latające samochody. Pewnie wiele osób w tym momencie się śmieje, ale proszę mi zaufać. Najbliższe lata przyniosą niesamowity technologiczny przełom - tak, że to co teraz mamy, to jeszcze nic" - podkreśla Maciej Skrzątek w rozmowie z Pomponikiem.

Wróżbita skonkretyzował swój wywód. Jego zdaniem sztuczna inteligencja będzie dominować globalnie.

"Robot już dziś roznosi jedzenie, czy robi hot dogi w fastfoodowych sieciówkach. To wcale nie chodzi o sprawienie radości konsumentom, a wykonanie bardzo niebezpiecznego testu. Elon Musk powiedział - a warto słuchać najbogatszego człowieka na świecie - że rozwój sztucznej inteligencji jest niebezpieczny dla ludzkości, ponieważ ogromna większość zawodów może być wykonywana przez sztuczną inteligencję. 

Niektórzy śmieją się uważając, że to na nich nie wpływa. Mogą się zdziwić, bo sztuczna inteligencja będzie dominować globalnie. Nawet kasy samoobsługowe to efekt tej technologii. W Erze Wodnika świat ma być zdominowany przez elektronikę. To wieloletni proces. Ludzie się przyzwyczajają, akceptują i chętnie korzystają z tych ułatwień. Ale moje spostrzeżenie jest takie, że to pozorna wygoda, która finalnie stanie się dla ludzkości przekleństwem" - zauważa wróżbita.

Wróżbita mówi wprost, że to my sami podporządkowujemy się technologii.

"Dziś wszystko trzeba rejestrować i już na samym początku podać swoje pełne dane. Byliśmy też świadkami powstania i rozwoju internetu - w założeniu enklawy wolności. Teraz rządzą nim ciasteczka, jesteśmy inwigilowani i podsłuchiwani przez aplikacje wyłapujące z treści naszych rozmów słowa kluczowe... iPhone natomiast otwiera się "na twarz" - przestajemy być anonimowi i podporządkowujemy się technologii. A Era Wodnika dopiero raczkuje..." - podsumowuje Skrzątek.

Te polskie gwiazdy dokonały coming outu
10 Zobacz galerię
fot. Iliya Pitalev/SPUTNIK Russia/East News
loader