Zamknij

Wpadka z nowym sezonem "Love Island"? Niezadowoleni widzowie komentują: "To podstawowy błąd"

02.03.2021 15:01

"Love Island" to jeden z najbardziej popularnych programów randkowych w polskiej telewizji. Format doczekał się 3. edycji, która ruszyła w niedzielę. Nie wszyscy są jednak zadowoleni - widzom nie podoba się klimat i niektórzy uczestnicy nowego sezonu.

Love Island
fot. Polsat, materiały prasowe

"Love Island" wystartował z 3. edycją. Widzowie Polsatu z zainteresowaniem obejrzeli pierwsze odcinki nowego sezonu popularnego programu randkowego. Reality show prowadzone przez Karolinę Gilon jest szeroko komentowane w internecie, przede wszystkim w mediach społecznościowych. Choć program od początku emisji wzbudzał niemałe kontrowersje, ostatecznie z każdą edycją odnosił sukces i cieszył się entuzjastycznymi reakcjami widzów. Czyżby tym razem było inaczej? Na Instagramie "Love Island" rozpętała się prawdziwa burza - nie wszyscy są zadowoleni z tego, jak wyglądał początek 3. edycji.

Zobacz także: Love Island: Julia i Dominik wydali oświadczenie. Zwycięzcy rozstali się po trzech miesiącach

Burza po pierwszych odcinkach "Love Island 3"

Pierwszy odcinek 3. sezonu "Love Island" wyemitowano w niedzielę 28 lutego. Widzowie mieli szansę poznać uczestników, którzy zamieszkali w hiszpańskiej posiadłości. Niestety, nie wszystkim spodobało się to, co zobaczyli na ekranie. Internauci krytykują mało ciekawych bohaterów reality show.

- Na razie słabiutki odcinek, liczę na więcej, wymieniłabym już kilku uczestników, którzy mało wnoszą do programu, dorzuciłabym dużo młodszych - oni to jednak bardziej umieją namieszać. Więcej odważnych i otwartych na każde zadanie by się przydało, jak w poprzednich edycjach. Niestety, póki co to tak trochę katolicko za bardzo.

- E tam. Druga edycja była lepsza, fajniejsi ludzie.

- Najnudniejsza ekipa ze wszystkich edycji - czytamy w komentarzach w mediach społecznościowych.

Wiele osób porównuje rozpoczynającą się edycję do dwóch poprzednich, które ich zdaniem były dużo lepsze. Internauci podejrzewają, że gdyby uczestników zakwaterować w innej willi, odbiór mógłby być nieco lepszy.

- Podstawowym błędem producentów programu, jest zakwaterowanie uczestników w tej samej willi, która była w drugiej edycji. Widzowie mają jeszcze świeże wspomnienia tamtej paczki i siłą rzeczy będą porównywać. A na początku nowi nie mają szans w "optycznym" starciu ze starą ekipą i wypadają dość blado.

- Sezon się w sumie jeszcze dobrze nie rozkręcił, ale wiem jedno. Żadna edycja nie będzie tak zajebista jak pierwsza - dodają krytyczni widzowie.

Znalazły się także osoby, którym nowy sezon przypadł do gustu. Widzowie zawzięcie bronią swojego ulubionego randkowego show.

- W końcu dojrzali ludzie! Tego brakowało, póki co 3. edycja wydaje się najlepsza, gdyby mieli więcej słońca, to już w ogóle sztosik.

- Na początku każdy z tej ekipy wydawał się beznadziejny, ale na szczęście teraz okazali się świetną grupą - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Co myślicie o 3. sezonie "Love Island"?

loader